Skocz do zawartości
Fragles

[Sprzedam, Wymienie] Garnek 30l emalia Olkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Sprzedaję lub wymienie garnek emaliowany z Olkusza w którym zrobiłem 10 warek jest prawie nowy (pare miesięcy), posiada jedynie delikatne otarcia na ściankach od wkładania chłodnicy. Nie są to rysy ale z uwagi na to iż garnek jest kremowy widać ślady, emalia nie jest oczywiście uszkodzona w żaden sposób. W komplecie pokrywka ciemna. Nowy to koszt 140 zł ja chciałbym za swój ok 70 zł lub "coś" w równowartości ( proszę o ewentualne propozycje). Najlepiej odbiór osobisty no chyba że ktoś bardzo będzie chciał to pomyślimy o wysyłce lub dowozie jeśli będzie blisko.

Kontakt tel 608-322-716 lub mail.

0c0db9e82a0035aam.jpg

cc72b6ba40280d88m.jpg

9e5eedafebd1979fm.jpg

ZAPRASZAM

Edytowane przez Fragles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy drogo czy tanio

http://www.emalia.pl/product/show/356829/naczynie-kuchenne-garnek-pokrywa-sr-36-cm-emalia-olkusz-garnki

Ja się nie spotkałem z takim ciemnym nakrapianym produkcji polskiej z Olkusza, za to chińczyki są właśnie takiego koloru. Wiem z doświadczenia. Emalia odpada bardzo szybko i łatwo.

Oczywiście każdy z nas ma wolny wybór. Ja polecam Polskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie mam i emalia nie odpada...

Ciesze się, że nie odpada. Ja mam złe doświadczenia z takimi garnkami z niewiadomego pochodzenia, dlatego wolałem trochę dopłacić i mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się nie spotkałem z takim ciemnym nakrapianym produkcji polskiej z Olkusza, za to chińczyki są właśnie takiego koloru. Wiem z doświadczenia. Emalia odpada bardzo szybko i łatwo.

Te brązowe były na stronie Olkusza, choć nie wszystkie, np:

http://www.emalia.pl...a-olkusz-garnki

Kupiłem taki "nakrapiany garnek", 50l, średnica 45cm. Była na nim nalepka Olkusza, adres, dane itp. Podróba ?

Edytowane przez WiHuRa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem z allegro brązowy (50l, 129 zł), jednak go zwróciłem bo kurier go obił. Faktycznie, teraz kojarze, że nie było na nim żadnych naklejek Olkusza. Kupiłem w końcu na miejscu (sieć PSS Społem), identyczny, droższy o 50 zł, z nalepkami Olkusza. Czyżby to były dwa inne garnki ?

Edytowane przez WiHuRa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie mam i emalia nie odpada...

Ciesze się, że nie odpada. Ja mam złe doświadczenia z takimi garnkami z niewiadomego pochodzenia, dlatego wolałem trochę dopłacić i mieć pewność.

Mój nie jest niewiadomego pochodzenia. Jest z Olkusza.

Kupiłem z allegro brązowy (50l, 129 zł), jednak go zwróciłem bo kurier go obił. Faktycznie, teraz kojarze, że nie było na nim żadnych naklejek Olkusza. Kupiłem w końcu na miejscu (sieć PSS Społem), identyczny, droższy o 50 zł, z nalepkami Olkusza. Czyżby to były dwa inne garnki ?

Mój też kurier obił, ale przysłali mi drugi w ramach reklamacji, bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i? Jak kolega tyle ceni to ok, nie rozumiem wpisów powyżej, chcecie kupić czy dla dobra ogółu się targujecie? Czy chcecie aby kolega mniej kasy dostał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też niestety nie rozumiem garnek kosztował ok 140 zł chce za niego 70, jeśłi ktoś chce się targować to bardzo proszę. Pisanie że na allegro są garnki po 90 czy 80 zł to kiepski argument zwłaszcza że nie mamy ich w ręku i nie jesteśmy przekonani w 100 % że to ten sam garnek.

WiHuRa

Prawdopodobnie Twoje przypuszczenia są słuszne ja właśnie tak się kiedyś nabrałem 2 różne garnki 2 rodzaje materiału. Trafiłem na kiepski egzemplarz.

arek-lin

Dzięki.

Edytowane przez Fragles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw napisałeś, że nowy garnek to koszt 140. Teraz piszesz, że kosztował około 140. Podałem link, gdzie garnek z Olkusza jest tańszy. Podaj swoją cenę, jaką chcesz dostać, to nikt się nie będzie czepiał, a nie pisz o cenie nowego, bo może przepłaciłeś....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw napisałeś, że nowy garnek to koszt 140. Teraz piszesz, że kosztował około 140. Podałem link, gdzie garnek z Olkusza jest tańszy. Podaj swoją cenę, jaką chcesz dostać, to nikt się nie będzie czepiał, a nie pisz o cenie nowego, bo może przepłaciłeś....

Z tego co widzę to właśnie Ty szanowny kolego czepiasz się najbardziej. Niestety nie mam pamięci do drobnych dlatego napisałem ok 140 zł. Jeśli poświęcił byś chwilę swojego cennego czasu i przeczytał całość wiedział byś, że podałem link do sklepu producenta w którym są wszystkie dane tego garnka. Co do ceny to również ją podałem jeśli piszę "ok 70" to znaczy że jeśli ktoś chce to oczywiście może się targować a jeśli ktoś ma ochotę dać więcej to też może.

Dziwie się tylko że jak to bywa na forum często zabierają głos osoby które kompletnie nie są zainteresowane zakupem piszą po to aby pisać ( przykre ). Pozostaje mieć tylko nadzieje, że jeśli młodszy kolega potrzebuje pomocy zachowują się inaczej.

Przepraszam moderatora za mój wywód ale nie mogłem się powstrzymać. Oczywiście w/w stwierdzenie nie odnosi się do wszystkich.

Niestety muszę z przykrością poinformować iż musimy skończyć tą dyskusję bo ogłoszenie jest już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.