Skocz do zawartości
Jacenty

Nieco zdeformowane..

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego?

za mało poszło w dół; za 10-20% wartości nowego można by rzucić okiem, ale nie za więcej niż połowę :ble:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za darmo bym tego nie brał. Ryzyko rozszczelnienia jest ogromne. Wstyd, że zarobić chcą na czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciągle niestety pokutuje zasada: "wolę wyrzucić niż sprzedać za tanio". Wiele się musimy jeszcze nauczyć, chociaż spotykam się coraz częściej z "właściwym", przynajmniej z mojej strony jako konsumenta, zachowaniem sprzedających, wystawiających przecenione, z różnych powodów, towary. Na zachodzie europy stanowisko "ograniczania strat" jest na porządku dziennym, u nas jeszcze nie zawsze.

Jeżeli miałbym brać towar w takim stanie, nie wydałbym na niego więcej niż 5zł bo ryzyko nieskorzystania a takiej okazji jest zbyt wielkie.

Uczymy się od naszych Pań, które po wynalezieniu jednej zaciągniętej niteczki lub skazy materiałowej, są w stanie "wyszarpać" ładnych parę procent zniżki za tzw. "uszkodzony towar"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fota daje pogląd na ewentualnie zakupiony towar. Nic do zarzucenia w ofercie. Można by dyskutować w momencie dostania takiego kega zakupionego w cenie wolnego od wad egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się nawet skusił, bo dawniej lałem w takie puszki piwo, gdyby nie to, że rdzewieją i nie są warte tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi