Skocz do zawartości

20.02.2009r. Warszawa. Spotkanie na Rakowcu.


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

Było nieźle. Jednak uwaga powyżej to w naszym wątku partykularyzm. Jacer bądź tak dobry i tego typu uwagi zachowaj dla Siebie lub też w przypływie dobrej woli podkreślaj je na innym forum (można na PW, jeśli chciałbyś się odszukać na Piwo.org). Proszę Elroya o wycięcie off topic (a teraz mały szantaż pod adresem Admina) jeśli nie, z moich dwóch plusów zrobią się &$#*$* spore minusy ;)

;)

;) Coś się tak uniósł? :) A nie widziałeś uśmiechu za moim pytaniem?

 

Partykularyzm? No co Ty. Czekamy na relację ze spotkania. :)

 

 

jeśli chciałbyś się odszukać na Piwo.org)

Mam nadzieje, że to nie groźby. ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nieźle. Jednak uwaga powyżej to w naszym wątku partykularyzm. Jacer bądź tak dobry i tego typu uwagi zachowaj dla Siebie lub też w przypływie dobrej woli podkreślaj je na innym forum (można na PW, jeśli chciałbyś się odszukać na Piwo.org). Proszę Elroya o wycięcie off topic (a teraz mały szantaż pod adresem Admina) jeśli nie, z moich dwóch plusów zrobią się &$#*$* spore minusy ;)

;)

O, a co to? Nerwy puszczają? To widać nie tylko zagorzali browar.bizowcy tak mają. ;)

Błąd był w tak kluczowym dla nas wyrazie i tak dobitnie świadczył o kondycji yemu :), że aż się prosiło o jego wytknięcie. Zresztą sam poprawiany nie poczuł się obrażony, po co więc wprowadzać niemiłą atmosferę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Infam, nie rób z reputacji straszaka na byle co, bo wypaczysz ideę tej "instytucji". Jak nie będzie drobnych żarcików, to się tu zrobi nudno, a przecież nie o to chodzi:-) Ja odebrałam post Jacera dokładnie tak jak Kopyr. Napij się piwka i przeczytaj jeszcze raz:-D

 

A tak na marginesie - fajnie, że Warszawa w końcu się ruszyła, bo ostatnio to słabo było z piwowarskimi spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partykularyzm?

;)

Czekamy na relację ze spotkania. ;)

Ok. Załatwione. Uprasza się Kol. Staśka o autoryzację fotek z moją nieskromną posturą (zwłaszcza tych w towarzystwie dam). I uprzejmie uprzedzam, ta ilość butelek na stołach to fotomontaż i prowokacja!

PS.

Stasiek przez weekend może być poza siecią więc zdjęcia w poniedziałek (warzył, pił, przynosił piwo ;-) i cykał zdjęcia więc dajmy mu chwilę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać nie tylko zagorzali browar.bizowcy tak mają. ;)

To prawda, chociaż nie sugerowałem "w tą stronę". Browar.biz jest moją Szkołą. I nie jestem (mam nadzieję) im obcy.

Niemniej jednak upraszam o poskromienie naszych zapędów do... Bo i po co i dlaczego...

Niedawno nadziałem się na rażącego ortografa starego piwowara. Nie wytknąłem mu tego na oczach wszystkich. Posłałem mu PW. Można? Nie boli. Wyedytował. Marusiu, Kopyr piszecie strofę i jest to czytane w Oahu pod palmami. Oni mają gdzieś nasze oszybki.

To co wstukałem poprzednio jest partykułą. Nie jest wyrazem mojej niepoczytalności emocjonalnej ;) (jak jestem w błędzie to mnie poprawcie:smilies:)

 

edit

Jacer, mam nadzieję, że bez urazy.

Przyznaję, że nienależycie wyważyłem wyrażenie. A w ogóle to było niepotrzebne. Twoje!

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już nie kontynuujmy tematu spotkania warszawskiego w ten sposób..

 

Wrzucajcie fotki i piszcie kto na nich się znajduje ;). Ostatnio ominęły mnie dwie imprezy piwowarskie (Wrocław, Żywiec) i fajnie byłoby poznać chociaż na zdjęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprasza się Kol. Staśka o autoryzację fotek z moją nieskromną posturą (zwłaszcza tych w towarzystwie dam).

No spoko. Z tym "zwłaszcza" nie będzie problemu, bo nie znalazłem takowych. Może w Twoim aparacie?

Za to ja mam parę takich... ;) Na szczęście w newralgicznym momencie nie zadziałała lampa w aparacie, więc jest trochę artystycznie rozmazane. ;)

 

I uprzejmie uprzedzam, ta ilość butelek na stołach to fotomontaż i prowokacja!

No... Jest taki jedno zdjęcie stołu pod koniec imprezy... ;)

 

Zdjęć nie ma za wiele, ale coś tam wybiorę. :) Ale chyba rzeczywiście w poniedziałek bo teraz działam przez komórkę. Chociaż... zobaczę, może się uda...

Szkoda, że nie zrobiliśmy jednego zdjęcia na którym byliby wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Z tym "zwłaszcza" nie będzie problemu, bo nie znalazłem takowych..

Dobrze Staś, dobrze. Politycznie poprawnie. Za to Cię lubię.

W newralgicznym momencie nie zadziałał [aparat przyp. Infam]

:-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newralgicznym momencie nie zadziałał [aparat przyp. Infam]

:-0

Ty to potrafisz wyciąć z kontekstu. :D

 

Powoli wrzucam zdjęcia z imprezy do galerii. Przy niektórych się trochę wahałem czy wklejać. Ale co tam... najwyżej potem się usunie. ;)

Zapraszam do komentowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO kompromitujące jest jedynie to, że pod koniec imprezy było tak wiele zakapslowanych butelek. ;)

Na nasze wytłumaczenie mogę jedynie przytoczyć komentarz Uczestnika, który na widok fotki z zarejestrowanego wykresu temperatur zacierania stwierdził, ze jego droga do domu wyglądała bardzo podobnie jak ten szlaczek :D

 

 

 

 

 

P.S.

Co do tego naszego off topic to faktycznie coś mnie ugryzło. Ale edytowałem sprostowanie i przesłałem odpowiednią PW do Jacera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.