Skocz do zawartości

Fermentory w BA?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Da się jeszcze gdzieś kupić takie fermentory mleczne jak mają w Browamator ? Jestem zdecydowany anulować u nich zamówienie i kupić gdzie indziej, bo czas oczekiwania na zapakowanie towaru całkowicie dyskwalifikuje ten sklep w dzisiejszych czasach. Zamówiłem w niedzielę paczkę, za pobraniem żeby było szybciej a już jest piątek, planowałem warzyć piwo w niedzielę a tu dupa. Trzeba czekać dalej na zapakowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie piszą na stronie, że realizacja zamówienia może trwać do 7 dni. Więc pretensje można mieć tylko gdy trwa to dłużej.

Tu się zgodzę, zawsze można poszukać tego samego gdzie indziej. Jednak handel internetowy przyzwyczja nas już do troszkę innych standardów. Kupowałem w BA i z jakości towarów jestm b.zadowolony, terminy dostaw jednak mi nie pasują.

Co prawda w tej branży zauważyłem, że duża część sklepów oferuje podobne terminu, ale znam też takie, które praktycznie na drugi dzień już realizują zamówienie.

W mojej branży ustawiając termin dostawy na 7 dni i przedpłatę:

1. nie musiałbym inwestować ani złotówki :)

2. nikt by chyba nic nie kupił ode mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś szczęście, a mnie to chodzi w zasadzie o te fermentory mleczne a pozostałe artykuły to bez różnicy. Oni musieli zamówić u jakiegoś producenta wiaderek ten kolorek i mają na nie monopol.

 

Edit. No i dzisiaj dostałem paczkę po 7dniach roboczych wysłali i 2 dniu kurier szedł bo wysyłka była późno. Czyli 2 tygodnie czekania, na przyszłość będę wiedział ile wcześniej mam zamówić albo gdzie zamówić.

Edytowane przez optimusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze gdzieś kupić takie fermentory mleczne jak mają w Browamator ? Jestem zdecydowany anulować u nich zamówienie i kupić gdzie indziej, bo czas oczekiwania na zapakowanie towaru całkowicie dyskwalifikuje ten sklep w dzisiejszych czasach. Zamówiłem w niedzielę paczkę, za pobraniem żeby było szybciej a już jest piątek, planowałem warzyć piwo w niedzielę a tu dupa. Trzeba czekać dalej na zapakowanie :(

Chlopie zmien sklepjazamawiam w niedziele a we wtorek kurier puka do dzwi max3dni i to nie w browamator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis złożyłem zamówienie. Ciekawe czy dojdzie do piątku?? Podstawowe słody drożdże kapsle i kolejny fermentor. Opłacone i przesyłka kurierem.

No i niestety na sobote nie doszlo. Przesylka skierowana do pakowania od poniedzialku.

moze zdaza na nastepny weekend.

Chyba trzeba bedzie pomyslec nad zmiana dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.