Skocz do zawartości

WOŚP 2013


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam po browarze co by tu ciekawego wystawić, ale biednie. Może macie jakieś pomysły które można byłoby wspólnie piwowarsko uskutecznić? :)

 

edit: wiem! Randka z Jadwigą, tylko z racji wąskiego grona wielbicieli może nie zaskoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za. Warzenie + degustacja do bólu + na kaca poranny bieg do Parowozowni albo jeszcze dalej za "baną" ;)

P.S. Tak przypuszczałem, że Jadwinia nie domaga, chyba "zupa była za słona ..." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro takich trunków nie można wystawiać.

Rok temu zrobiłem pokaz warzenia, fajnie bo wygrał znajomy i zrobiłem mu ten pokaz dopiero w maju - takie opóźnienie.

Ale kaska na Orkiestrę wpłynęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemo70 w sumie ja bym chętnie te Wolsztyńskie parowozy pooglądał widziałem ostatnio w tv i wydawało się ciekawe, gorzej z bieganiem (jestem miszczem krótkiego dystansu)

Może po prostu podrzucę jakąś kwotę przelewem na WOŚP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztab WOŚP na mojej wichurze zgodził się z dużym uśmiechem na pomysł sprzedaży "warzenia piwa domowego" z moim udziałem (zresztą zaispirował mnie ten właśnie wątek do tego).

Kasa zasili oczywiście konto WOŚP.

Ale mam kilka pytań do Kolegów:

- macie może jakiś wzór tekstu/ogłoszenia/grafiki, związanego z aukcją "Warzenia" na WOŚP? Jak to po prostu napisać?

- jakie kwoty były zapłacone?

- czy uwarzone piwo ze "zwycięzcą" można bez przeszkód prawnych wystawić na aukcje w przyszłym roku?

Ponieważ czasu mało to proszę o wszelkie uwagi, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki anteks, wystawiasz tylko 1szt.?

Tego "warzenia" nie wystawię na alledrogo, chodzi mi o jakiś papier/kupon czy coś takiego, na którym wydrukowałbym wszelkie informacje.

Zwycięzca aukcji na realnej imprezie (jeżeli taki się znajdzie) będzie miał taki "dowód" zakupu.

Chodzi mi właśnie o propozycje tekstu na ten "kupon" (czy jak go zwał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki anteks, wystawiasz tylko 1szt.?

Tego "warzenia" nie wystawię na alledrogo, chodzi mi o jakiś papier/kupon czy coś takiego, na którym wydrukowałbym wszelkie informacje.

Zwycięzca aukcji na realnej imprezie (jeżeli taki się znajdzie) będzie miał taki "dowód" zakupu.

Chodzi mi właśnie o propozycje tekstu na ten "kupon" (czy jak go zwał)

Są dwa kufle, ale jeszcze coś dorzucę

Możesz wydrukować i dać organizatorom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.