Skocz do zawartości

lubelskie spotkanie odsłona II


chomiczon

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

 

Jako, że lody zostały przełamane i pierwsze spotkanie za nami a obecnie mamy nowy 2013 rok, proponuję spotkać się ponownie w Chacie na degustację z naszych piwniczek i zjeść to co w Chacie podają.

 

Propozycje terminów wpisujcie w temacie i ustalimy taki, który większości będzie pasował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedy pytają mnie... odpowiadam..

zapasy? skromne ale się odbudowują.....ale nie ma tak żebym nic nie przyniósł :)

Jasne że się spotykamy!!

Nic nie mających oczywiście napoimy a i z rozmową o piwie wcześnie nie skończymy!

Dokończę ino antybiotyków serię...

a spotkać się możemy.... jakoś w ferie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pytają mnie... odpowiadam..

zapasy? skromne ale się odbudowują.....ale nie ma tak żebym nic nie przyniósł :)

Jasne że się spotykamy!!

Nic nie mających oczywiście napoimy a i z rozmową o piwie wcześnie nie skończymy!

Dokończę ino antybiotyków serię...

a spotkać się możemy.... jakoś w ferie.

 

nie wiem co kolega bierze, ale by się podzielił ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam termin: sobota 23.02.2012, stolik będzie na nas czekał od godziny 18:00 :)

Niestety ja też nie jestem w tej chwili zaopatrzony, więc będę liczył na uprzejmość kolegów... Rozmawiałem dzisiaj z Robertem z homebeer.pl, może uda mu się wpaść na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekaw jestem jak się będą zapatrywać jak wparujemy z kegami ot tak sobie :D

 

Myślę, że podobnie jak ostatnio kiedy na ławie stało ze 100 butelek :)

Inni klienci byli lekko zdezorientowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxy!!!

w kegu? pewnie ze mozna :) (taki cornelius pod ławą i kranik na blat.... nawet nikt nie zauważy.... tym bardziej że ostatnio stół był zastawiony browarami.... ze ho ho)

ja sie też zastanawiam czy nie wpaść z kegiem.... chyba wcześniej zawiozę.... coby przechowali do naszego pojawienia się :)

Edytowane przez pepo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.