Skocz do zawartości

Refraktometr za trochę mniej niż 100pln


chomiczon

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biervorkoster- miałem do sprzedania jakiś czas temu chyba 5 sztuk, a mieszkam w DT więc rzut beretem :)[/background][/center]

 

Jakis czas temu... Szkoda ze nie teraz Dabrowa blisko jest..... Daj znac jak bedziesz mial cos na zbyciu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Płacenie w internecie (nie ma znaczenia, czy to chiński, polski czy amerykański sklep) "zwykłą" kartą - w domyśle podpiętą do głównego rachunku - to spore ryzyko. A kartą kredytową to wręcz szaleństwo.

 

wystarczy utrzymywać limit na karcie na transakcje internetowe i telefoniczne na poziomie 0 i zmieniać je tylko na czas danej transakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak, dotarł już? Rozglądam się za jakąś aktualną, sprawdzoną i tanią aukcją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na tej aukcji

 

http://www.ebay.co.u...=item462385648f

 

Zaplacilem kredytowa. Mam nadzieje ze towar dojdzie. Max termin 12.12.14 :roll:

I jak, dotarł już? Rozglądam się za jakąś aktualną, sprawdzoną i tanią aukcją ;)

 

Towar doszedl, sprawdzilem na wodzie i 10% roztworze cukru i dziala poprawnie. A szedl 14 dni. najlepsze ze ja czekalem na paczke, i juz mialem do ebay pisac a tu zona mi mowi ze paczka do mnie z chin przyszla tylko ze sobie zapomniala mnie powiedziec. :D:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z której aukcji , ebay czy aliexpress ?

Z tej podanej wyżej. http://www.ebay.co.u...=item462385648f

 

 

aliexpres - 20,01USD - przesyłka polecona

 

Rejestrowana nie polecona. I taka jest jedyna różnica, bo idzie tą samą "pocztą".

Edytowane przez Karol23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aliexpres - 20,01USD - przesyłka polecona

 

Rejestrowana nie polecona. I taka jest jedyna różnica, bo idzie tą samą "pocztą".

 

Czym właściwie różni się polecona od rejestrowanej?

 

Właśnie o to mi chodziło, że można śledzić.

 

Dla ścisłości nie idzie tę samą pocztą, tylko tymi samymi środkami transportu jest dostarczana. A różnica jest taka, że zwykłą to listonosz może i za płot wrzucić. Rejestrowaną natomiast musisz pokwitować.

Edytowane przez PiwoLab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że przesyłka nie mieściła się w skrzynce i listonosz był uczciwy.

 

Kolejne teorie spiskowe, listonosze kradną nierejestrowane przesyłki..... Nie masz przesyłki na czas - kasa wraca do Ciebie.

Mieściła się w skrzynce. Mam naprawdę sporą skrzynkę a kontroler jest malutki. Tylko, że to był Hong Kong a nie Chiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia HK, czy Chiny? Nie chodzi o kradzieże, tylko o śledzenie przesyłek. A to, że paypal zwraca kasę to i są tacy co to nawet wykorzystują..

 

To są w sumie inne państwa.

 

Moją przesyłkę też mogę śledzić. Dostałem nawet zdjęcia paczki.

 

Dostałem takie info:

Thank you for purchasing . I’d like to inform you that your ebay order 00000 has been shipped on 2014-12-14 12:00:03 .

For your reference, the tracking information is below:

The Tracking number is : 00000000000000

You can track the sending process on the web: http://www.wedoexpress.com/rest?carrier=xxxxxxxxxxxx approximately 15-25 business days.

1. If you are satisfied with the items you have received, please click ‘Leave feedback ’and give me 5 star feedback.

2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, please contact me at once, we will help you solve the problem.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact me by the email:work4best99@gmail.com, have a nice day!

 

Yours sincerely,

Emily

Customer Service Department

Edytowane przez Karol23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.