Skocz do zawartości

czy bnp sprzedaje sterowniki do warzenia piwa? - sprostowanie


bnp

Rekomendowane odpowiedzi

Po otwarciu zamkniętego tematu niewielka moralność jaką posiadam nakazuje mi sprostowanie bezpodstawnej wypowiedzi bolka :

Te osobiste wywody to strzałka w moją stronę?. Z całym szacunkiem, ale zejdź ze mnie. Może jednak zamknięte tego to faktycznie dobry pomysł bo tu chyba nic ciekawego technicznie już nie wyjdzie.

 

Kto kupił ode mnie sterownik niech się pochwali oddam mu swojego braumaistera. Obietnica ważna powiedzmy 2 tygodnie.

Chyba pisałeś ten tekst ze świadomością że akurat jeszcze nikt go nie kupił. No ale nie zaprzeczasz że komercyjny plan jest, oferujesz go za konkretną sumę, chętni na SPZ mówią że myśleli też o twoim i na ten temat z tobą rozmawiali. Więc po co zarzucasz mi jakieś insynuacje i kłamstwa. Nie rozumiem po co te nerwy, wstydzisz się go sprzedawać czy co?.

 

 

Odpowiadam bolkowi na pytania a on nie chce pisać na moje

 

A jakie jeszcze masz pytania prócz tego jednego które drążysz i z którym Ci sprawę wyjaśniłem. Tylko technicznie bo więcej w dziwne dyskusje się nie dam wciągnąć.

 

Powtarzam po raz drugi nic na tym sterowniku nie zarobiłem, nie mogę na nim zarabiać bo sterownik jest wytworzony metodą chałupniczą nie ma dopuszczenia do użytkowania na terenie RP nie ma CE tak wiec nie może być legalnie rozprowadzany i sprzedawany tak jak np sterownik bolka.

szczególnie przejąłem się stwierdzeniem bolka cytuję :

 

oferujesz go za konkretną sumę, chętni na SPZ mówią że myśleli też o twoim i na ten temat z tobą rozmawiali

 

Oczywiście to pomówienie, nigdzie nie pisałem że go "oferuję" i nikogo nie nakłaniałem do zakupu.

Jak to piszesz "chętni na SPZ" do mnie pisali ale z pytaniem o cenę . Zawsze pisałem cytuję "wyszedł mnie ..." Jak pisałem do admina, me PW w tym temacie są do wglądu tak więc bolku dalej insynuujesz ....

To może podasz tych co ze mną rozmawiali chętnie to wyjaśnię bo nie mam nic do ukrycia :)

 

Jeszcze raz Panie bolek

jak będę chciał sprzedawać sterowniki to najpierw się zapytam Pana Admina czy mogę, to po pierwsze a po drugie to dalej twierdzę ze :

 

Posądzanie mnie o zarabianiu na sterowniku jest istnym kłamstwem i bezpodstawną insynuacją jak do tej pory.

 

ps

nie odwracaj kota ogonem, to ty mnie prosiłeś o wyjawienie mojego algorytmu :lol:

 

 

ps2

najważniejsze

 

ja sterowników do warzenia piwa nie sprzedaje :)

Edytowane przez bnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piurkuje bnp. Czy ty musisz drążyć temat?

 

fajna nazwa 'piurkuje"

muszę, nie muszę, chciałem tylko sprostować pewne niejasności

czy to źle, że chcę być w porządku wobec forum i Admina ?

 

taki zwykły uzer sobie pomyśli po przeczytaniu posta bolka że bnp to taki a taki atu proszę wszystko ładnie, kulturalnie napisane, zacytowane , PW tez jest do wglądu.

ja nie mam się czego wstydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wrzućcie już na luz. :/ Bnp już się oczyściłeś z pomówień bolka o sprzedaż sterowników, teraz się za to weź, a rynek pokaże co jest lepsze Atari czy Commodore, to znaczy SPZ czy BNP. :smilies: Rozumiem napięcie bolka, bo w końcu zrobił coś co się sprzedaje, a to jego praca i zarobek, a tu potencjalnie wyrasta konkurencja. Nawet jeśli bnp na tym nie zarobi to bolek i tak straci bo kto skorzysta z pomocy bnp, ten nie kupi SPZ. Niestety tak już jest. Teraz bolku trzeba zaatakować rynek. Może coś zmodernizować, dodać jakąś funkcję? Nie znam żadnego z tych sterowników, więc nie wypowiem się czego im brakuje, albo co zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci koleś wmawia że coś robisz a czegoś nie robisz to się tłumaczysz. Po prostu pewne rzeczy są nieprawdziwe.

 

Na sterowniku chętnie bym zarobił bo spędziłem ładnych kilka godzin nad jego powstawaniem, testami i modyfikacjami.

Tylko mój elektronik bierze taką kasę że jakbym dołożył swoją jeszcze marżę to by nikt go już nie kupił.

Może kiedyś pomyśle nad komercjalizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.