Skocz do zawartości

[piwolog] King of Marketing


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dorocznie przyznawać nagrodę najlepszym piwnym marketingowcom. Nagroda nazywać się będzie “Złoty Stetoskop Piwologa” i będzie przyznawana jednemu browarowi – bez względu na to czy jest duży czy mały, przemysłowy czy kontaktowy, partyjny czy bezpartyjny. Ważne, żeby marketing był odważny, bezkompromisowy i agresywny.

W tym roku, rzutem na taśmę, nagrodę otrymuje

[fanfary]

[tadaaa]

Łebskie Coś

[co zleca produkcję Witnicy]

Tak tak, zleca produkcję, bo raczej nie stoją za tym ludzie i pomysł.

Akcja pod tytułem stwórzmy nagrodę i przyznajmy ją sobie sami tak mnie urzekła, że werdykt nie mógłby być inny. Wiem, ze z zazdrością w tym momencie spoglądają takie potęgi jak Kampania Piwowarska czy Grupa Żywiec, ale w tym roku muszą obejść się ze smakiem. Ich marketingowcy nie byli tak “łebscy” by zdobyć tą lukratywną nagrodę.

Zatem Łebski Browar przez cały przyszły rok nieodpłatnie i całkiem obiektywnie będzie się mógł posługiwać znakiem Złotego Stetoskopu o ile sam sobie ten znak narysuje i wykupi prawa do używania tego znaku za jedyne, promocyjne 10 złotych talarów. Gratuluję!

A dla tych, którzy wątpią w obiektywność jednoosobowego jury, kilka zrzutów ekranu:

tp1

tp2

tp3


1775 b.gif?host=bimbelt.wordpress.com&blog=17

Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie medale i certyfikaty to niestety występują w całej spożywce (przynajmniej w Polsce) gdy ktokolwiek kupi coś z certfikatem/.nagrodą/medalem etc niech sobie sprawdzi kto taki certyfikat/medal wystawia - się nie zdziwcie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.