Skocz do zawartości

Świąteczne Życzenia


Gawon

Rekomendowane odpowiedzi

Najserdeczniejsze życzenia

Cudownych świąt Bożego Narodzenia,

Ciepła i wielkiej radości,

Miłych oraz hojnych gości,

Pod choinką dużo prezentów,

A w Waszych sercach wiele sentymentów.

Oczywiście samych udanych warek w przyszłym roku :)

post-4592-0-16454600-1356339154_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało infekcji, dobrej rehydratacji, estrowości, posilności, i cudownej tymi piwami libacji. By Pierwsza Gwiazdka zesłała siłę, smak i moc, wszystkich piwowarom i piwowarkom w tę jakże piękną Bożonarodzeniową Noc. A gdy dwunasta 31go wybije, nie żałujcie grosza na szampana, wszak człowiek raz żyje! I niech Rok Nowy co z wolna do nas kroczy na każdym kroku czymś miłym Wszystkich Was zaskoczy-a podziały i waśnie w starym zostawcie, a w nowym zawsze razem doskonale się i karnawałowo bawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, prócz szczęścia i spokoju w te Święta, życzę jak najwięcej środków i aspiracji na kultywowanie naszego hobby.Wolnego czasu przede wszystkim by go było jak najwięcej dla naszych bliskich i dla naszych pasji. Jak najmniej nieudanych warek a jak najwięcej tych wyjątkowych (tylko z umiarem w ich spożywaniu :D ). Suto zastawionego stołu i jak najmniej wyrzutów sumienia z powodu jego uszczuplenia.

Ogólnie Wesołych Świąt dla wszystkich braci i sióstr piwowarów i ich rodzin.

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=yqB9FFPEepU[/media]

Edytowane przez mcpol1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego na,naj naj ! a przede wszystkim zdrowie zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;)

Panowie Zdrowych,spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego Roku Dla Was i waszych rodzin Życzę Ja i moja żona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,

te trudne i łatwe do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i małe,

mówione głośno lub niewymówione wcale.

 

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt!

Życzy Piotr z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim piwowarom życzę zdrowych radosnych i spędzonych w gronie najbliższych Świat Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym nowym roku wszelkiej pomyślności....

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top i ja się dołączę do życzeń. Wszystkiego najlepszego i samych udanych warek i żeby na konkursach sędziowie dostawali same doskonałe piwa(oczywiście nasze ;))

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.