Skocz do zawartości

Dysza do mycia butelek z Browamatora


H.M.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak troszke oFF. Sprawdza się wam ta myjka??

 

To jest bardziej urządzenie do płukania a nie myjka.

 

To prawda, choć ciśnienie jest na tyle duże, że cześć osadów z dna wyczyści.

Na pewno nie wyczyści nalotu na ściankach butelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś patenty na zamocowanie tego?

 

Osobnego kranu nie zrobię. W grę wchodzi tylko mocowanie tymczasowe, na któryś kran - Najlepiej w łazience, czyli końcówka żeńska. Potrzebował bym więc przejściówki z jednej strony męskiej wkręcanej w dysze, z drugiej strony też męskiej wkręcanej w kran w miejsce końcówki (perlastora). Dostane gdzieś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebował bym więc przejściówki z jednej strony męskiej wkręcanej w dysze, z drugiej strony też męskiej wkręcanej w kran w miejsce końcówki (perlastora). Dostane gdzieś coś takiego?

 

Nazywa się to nypel i dostaniesz w sklepie hydraulicznym (jeśli dobrze zrozumiałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś patenty na zamocowanie tego?

 

Osobnego kranu nie zrobię. W grę wchodzi tylko mocowanie tymczasowe, na któryś kran - Najlepiej w łazience, czyli końcówka żeńska. Potrzebował bym więc przejściówki z jednej strony męskiej wkręcanej w dysze, z drugiej strony też męskiej wkręcanej w kran w miejsce końcówki (perlastora). Dostane gdzieś coś takiego?

musisz znaleźć taką ,przejściówkę" z pół cala wewnętrzny gwint na 3/4 z zewnętrznym z drobnym gwintem , ja znalazłem na ogrodniczym w Castoramie

od strony kranu będzie potrzebna uszczelka.

Edytowane przez pepe11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zbyteczny gadżet, a zwłaszcza w bloku. Od lat (trzech) używamy kawałka rurki 10 z dolutowanym gwintem 1/2 cala przykrecaną do węża od prysznica. Tani i niezawodny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anmar - poza kręceniem kurkiem tam i z powrotem, albo marnotrawieniu wody, to pomysł OK.

 

 

sziszi - ale w kranie jest gwint drobnozwojowy... w sporym markecie budowlanym mi powiedzieli, że nypla z takim nie dostanę.

 

Nie wiecie, czy jest gdzieś szansa taki dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o nypel M24 x 3/4 lub M22 x 3/4

Jak pytałeś na Kasprowicza, to się nie przejmuj, znalazłem na szybkiego w necie.

 

http://www.sanitop.de/pl/produkte_sub.html?main_cat_nr=48644&sec_cat_nr=77125

 

Będę w jakimś lepszym sklepie to Ci popatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o nypel M24 x 3/4 lub M22 x 3/4

Jak pytałeś na Kasprowicza, to się nie przejmuj, znalazłem na szybkiego w necie.

 

http://www.sanitop.d...ec_cat_nr=77125

 

Będę w jakimś lepszym sklepie to Ci popatrzę.

 

tak właśnie chodzi o to co w linku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.