Skocz do zawartości

Oferuję wsparcie piwowarskie - woj. świętokrzyskie


kolomar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja korzystałem z pomocy Kolomara przed pierwszym zacieranie z czego jestem bardzo zadowolony,

pomoc była nieoceniona, szczególnie możliwość uczestniczenia w całym procesie zacierania, bo sam opis książkowy budził pewne wątpliwości. Pierwsze piwko z zacieraniem to był Koelsch:beer:, który wyszedł bardzo dobry,Kolomar je degustował, więc chyba może to potwierdzić.:)

Tak więc popieram, i również służę pomocą:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.Jak to miło się czyta ,że są jeszcze ludzie oferujacy pomoc!

Na razie jestem tą osobą ,która będzie potrzebować pomocy i jeśli wyrazicie zgodę na to ,abym powisiała np.przy telefonie w czasie warzenia swojej pierwszej warki z zacieraniem to z góry bardzo dzięki! Na pierwszy ogień wybrałam

1/ Polsko-Amerykańskie Pale -ale w/g przepisu z browaru Wonneberg warka nr 21

2/FAH Full Aroma Hops zmodyfikowany przez p. Piotrka z Ale Piwo

3/piwo z brewkitów niechmielonych Wesa chmielone Citrą

Tymczasem pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak to miło się czyta ,że są jeszcze ludzie oferujacy pomoc!

Na razie jestem tą osobą ,która będzie potrzebować pomocy i jeśli wyrazicie zgodę na to ,abym powisiała np.przy telefonie w czasie warzenia swojej pierwszej warki z zacieraniem to z góry bardzo dzięki! Na pierwszy ogień wybrałam

1/ Polsko-Amerykańskie Pale -ale w/g przepisu z browaru Wonneberg warka nr 21

2/FAH Full Aroma Hops zmodyfikowany przez p. Piotrka z Ale Piwo

3/piwo z brewkitów niechmielonych Wesa chmielone Citrą

Tymczasem pozdrawiam cieplutko.

 

 

Witam sąsiadkę i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisuje. Kolomar to też mój guru :) , który pomógł mi przy pierwszych krokach z warzeniem piwa.

Oczywiście jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy warzeniu lagerów to można śmiało pisać do mnie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że warto byłoby zorganizować coś takiego na większą ilość rejonów bo to naprawdę sympatyczna inicjatywa. Mapa mapą, ale należy pamiętać, że nie każdy piwowar ma czas i chęci by wspierać tych raczkujących. Myślę, że spokojnie można po takim wątku założyć w spotkaniach i imprezach, dla każdego regionu po jednym. Jakby nie było, taka inicjatywa raczej wiąże się z jakimś spotkaniem. W każdym wątku lista wspierających piwowarów z miejscem pochodzenia i czasem, jakim dysponuje na pomoc i kilka innych oczywistych informacji.

 

No i dla spokoju ducha (kraftu) na wsparciu piwowarskim dać wątek z listą wątków ze wsparciem 'na żywo' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzilo ze moze sie wypisza ci ze swietokrzyskiego

 

Spokojna głowa, jedno drugiego nie wyklucza. Po prostu uważam, że ta inicjatywa jest naprawdę dobra i wiele dobrego mogłoby wyjść, gdybyśmy zorganizowali coś takiego na większą skalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sklep Kolomara świetnie ułatwia warzenie. Możliwość odbioru osobistego i zamienienia kilku słów, wzbogaca wiedze piwowarską. Temat ciekawy dzięki niemu dowiedziałem się że w moim mieście jest nas czwórka piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.