Skocz do zawartości

Witam wszystkich piwowarów serdecznie


masgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jest to mój start u Was, więc wypada się przedstawić.

Pochodzę z wybrzeża i mieszkam w Rumi. Jestem marynarzem i pracuję na statkach handlowych. W czasie wolnym lubię coś uwędzić, zrobić coś z mleka itp. Chciałbym nauczyć się warzyć piwo. Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem zakupów marketowych. Nie wszystko można zrobić samemu, ale to co można to z pewnością warto. Wiemy co jemy i co pijemy. Nawet jak więcej pijemy i już nie wiemy to też wiemy co jemy i pijemy.

 

W innym temacie zaprezentuję skład mojej pierwszej warki i poproszę o pomoc i komentarz.

Na razie oczywiście dużo czytam i pomoc z mojej trony będzie żadna, ale potem oddam innym kolegom moja wiedzę i chętnie pomogę im.

Pozdrawiam

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Wszystkim koleżankom i kolegom dziękuję za miłe przywitanie. Mam ambitny plan zrobienia pierwszej warki do Świąt Bożego Narodzenia. W takim gronie dam sobie radę. Pewnie nigdy nie będę bardzo aktywnym uczestnikiem na forum (praca za granica, dom, inne obowiązki), ale obiecuję, że będę się uczył, robił warki i jak poznam zasady to odwdzięczę się pomocą dla nowych kolegów. Koleżeństwo tak zakręconych ludzi udziela się i jedno zauważyłem, że w takim gronie przestaje obowiązywać tzw. tajemnica rodzinna. Dzielimy się doświadczeniami, osiagnięciami i nie obawiamy się konkurencji. Może współzawodniczymy, ale jest to szczere i bez pruderi. No to zbieram sprzęt i surowce i do roboty.

 

Pozdrowienia :beer:

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.