Jump to content
Tani_Armani

Chętni na kapsle (po raz drugi) 24,10zl brutto za 1000szt

Recommended Posts

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

5. pershi 1000 szt (odebrałbym w Nowym Targu, jeżeli Kolega się zgodzi)

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

12. Kasanga 1000szt

13. suchy3 1000szt

14. Ikulos 1000szt

Suma: 24.000szt

3, 6, 8, 11, 13 - 10 kkapsli - na jeden adres (marcin_l85)

9, 10 - 2 kkapsle - na jeden adres (bastisz)

Rozumiem, że pozostali życzą sobie indywidualną wysyłkę?

Zatem tak. Koszt wysłania 1 tys. kapsli paczkomatem to 8 zł, więcej niż 1 tys. - 9 zł (złotówka różnicy, a upchnięcie tylu kapsli na płasko poniżej jednego z wymiarów liniowych 8 cm byłoby względem mnie niehumanitarne). Jeżeli wierzyć Qxa, 1 kilokapsel to 2 kilogramy, zatem wysyłka pocztą polską to 11 zł za 1 tys. kapsli, 13 zł za 2 tys. kapsli, do 5 tys. kapsli 18 zł, do 7 tys. to 21 zł. Większych zamówień indywidualnych nie ma. Większe liczby paczkomatem to 10 lub 13 zł, można sprawdzić na stronie InPost.

Zaraz porozsyłam informacje o wpłatach.

PS. Wybaczcie opóźnienie (i niestety przygotujcie się na możliwe następne), do środy wieczorem moja grupa kończy kilka ogromniastych projektów, nawet na sen mam mało czasu. Marzę już, by poczytać w końcu o jakichiś nowych problemach z niebulkającą rurką lub zbyt wcześnie zatrzymaną fermentacją (; Postaram się jednak chociaż raz dziennie zobaczyć co w tym wątku piszczy. A potem... niech stanie się piwo!

Panowie tylko pojawił się pewien problem... dzwoniłem na magazyn i obecnie pakują tylko po 10k....

Moja propozycja zatem jest następująca...

Zbierzmy pieniążki u Jędrzeja (może "po drodze" się ktoś "wykruszy" i akurat będzie 20k...)

Jeżeli jednak wszyscy sumiennie przeleją pieniążki postaramy się dozbierać te 6k...

Co Wy na to???

p.s. I tak jak pershi wspomniał : Tani_Armani (2k) i pershi (1k) na jeden adres

Edited by Tani_Armani

Witam

jak stoi sprawa ze zbieraniem przelewów???

pozdrawiam

p.s. Zycze Zrowych i Pogodnych Świąt Bożego NArodzenia wszystkim domowym piwowarom :)

shooter 5k

tani_armani 2k

MARCIN_L85 1k

mrblaha 1k

kasanga 1k

lkulos 1k

bwie 1k

mimazy 1k

Od tych osób na obecną chwilę mam przelewy już zaksięgowane. Czekam dalej.

Pytanie - co z dalej z tym, że mamy zapotrzebowanie na 23k kapsli, a paczki po 10k ?

Czy możliwe jest zamawianie po 10k, żeby realizować zamówienia i rozładować kolejkę? Myślę, że jak nie dojdzie zamówień na 7k to trzeba będzie odmówić osobom z końca listy. Jednak myślę, że jeszcze ktoś może się zdecydować.

podzielam zdanie Shootera... poczekajmy jeszcze (Święta mogą opóżniać całą sprawe... ) mam nadzieję, że do tych 20k dozbieramy, a jeżeli nie to bedzie trzeba zrobić zakup na "dwie raty"...

kupić 10k, rozesłać, a wmiędzy czasie może będą kolejne przelewy...

pozdrawiam

UPDATE: wezmę 3k sztuk ;-)

Jeszcze 4k do kolejnych 10k...

Wezmę 2k... (jeśli będzie za mało chętnych to mogę wziąć dodatkowo 1k).

Poproszę o dane do przelewu na PW

Cześć i czołem!

Sprawa wygląda tak:

Mimazy 1k

Bwie 1k

Lkulos 1k

Kasanga 1 k

mrblaha 1k

Marcin_l85 1k

Tani_armani 2k

shooter 5k

Suchy3 1k

bastisz 1k

mateos 1k

Bzium 6k

To są zaksięgowane przelewy w kolejności przyjmowania. Razem 22 tysiące. Plus mój tysiąc, plus 3 tys. od sugarsweet, co prawda przelewu jeszcze nie mam zaksięgowanego, ale podobno nadał. Właśnie obok mnie stoi sobie 20 tysięcy kapsli - widok robi wrażenie (; Z obecnej partii zaczynam pakowanie i wysyłanie, ale: listę zamyka bzium, który obecnie ma 3 tysiące kapsli, zatem ma również kolejne 3 tysiące na nową paczkę. 3 tys. zamówił sugarsweet, a i ja mogę wziąć kolejny tysiąc, co by dawało 7 tysięcy. Jeżeli będą chętni jeszcze na 3 tysiące, jadę po kolejny karton.

BTW: po serii ważeń wyszło, że 1000 kapsli to 1800 g, zatem cenniki pozostają, jakie były.

Pisałbym się ( jeśli aktualne do nowego kartonu) 1 k .

A jeśli by nie było chętnych na 2 k. (ażeby dobić do tych 3 k)

Życzę Wam żebyście w przyszłym roku w końcu te kapsle kupili ;)

Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz, więc Tobie tego właśnie życzę na Nowy Rok. :smilies::beer:

...Właśnie obok mnie stoi sobie 20 tysięcy kapsli - widok robi wrażenie (; Z obecnej partii zaczynam pakowanie i wysyłanie...

Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz, więc Tobie tego właśnie życzę na Nowy Rok. :smilies::beer:

Nie czytam wszystkich wpisów w tym temacie, nie znam szczegółów, klikam "wyświetl nową zawartość" i temat od dłuższego czasu się pojawia, stąd moje lekko ironiczne życzenia ;)

Jeżeli będą chętni jeszcze na 3 tysiące, jadę po kolejny karton.

Nie jestem pewien czy dobrze liczę, ale chyba jeszcze jest "wolny" 1 tysiąc. Jeśli tak, to i ja się piszę.

Długo czekałem że może się jednak Zico obudzi, ale chyba zapadł w jakiś sen zimowy, bo nie daje znaku życia, a kapsle potrzebne...

Długo czekałem że może się jednak Zico obudzi, ale chyba zapadł w jakiś sen zimowy, bo nie daje znaku życia, a kapsle potrzebne...

Na wędlinach się loguje

Na wędlinach się loguje

Faktycznie: Ostatnia wizyta: Nie 23 Gru, 2012 18:46

Ale co tam... dostał PW na tym forum i ode mnie wystarczy - nie powiem: zły jestem, ale nie będę go ścigał po całym internecie. Może w końcu się sam wytłumaczy...

Ale co tam... dostał PW na tym forum i ode mnie wystarczy - nie powiem: zły jestem, ale nie będę go ścigał po całym internecie. Może w końcu się sam wytłumaczy...

może jakaś firma windykacyjna się podejmie :D

Obecnie został wolny 1 tysiąc z trzeciego kartonu - aby wziąć czwarty, musiałoby się do piątku (wtedy, wracając do domu, wstąpię do hurtowni) zebrać kolejne 10 tysięcy. Jeżeli się zbierze, to mnie to różnicy nie robi czy wezmę jeden, czy dwa. Ale jeżeli nie, to kończymy na razie sprawę, trzeba powoli myśleć o SESJI! (;

Nowa lista (tylko trzeci karton, 10 tysięcy):

Bzium - 3 tysiące (przelew potwierdzony)

nachteil - 1 tysiąc (pieniądze obiecał, że prześle :P)

sugarsweet - 3 tysiące (przelew potwierdzony)

arturmarek1 - 1 tysiąc

Z_Bychu - 1 tysiąc

Stasiek - 1 tysiąc