Jump to content
Tani_Armani

Chętni na kapsle (po raz drugi) 24,10zl brutto za 1000szt

Recommended Posts

Moja propozycja dla chętnych na odbiór w W-wie: zbierzmy się do "kupy" i spróbujmy wynegocjować w którymś ze sklepów piwowarskich rabat na hurtowy zakup kapsli i przy okazji będzie można indywidualne potrzeby zrealizować w jednej zbiorczej paczce.

Spróbujmy na razie w tym wątku. W BA biorąc 10000szt. wychodzi 3,6gr/szt bez przesyłki a im więcej nas będzie na Warszawie to wyjdzie jeszcze taniej. Kwestia podziału kosztów do wysyłki głównej i później np do mnie.

uważam że akcje społecznościowe poza oszczędnością paru groszy mają charakter integrujący, więc z lubością dołączę :)

mimazy 1000szt (w dowolnej formie akcji, byleby się przy okazji wymienić piwkami :D )

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

5. pershi 1000 szt (odebrałbym w Nowym Targu, jeżeli Kolega się zgodzi)

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

Panowie jezeli mnie matematyka nie zwodzi to mamy chetnych na 21.000szt.... wiec musimy jechac dalej xD kolejny prog to bodaj 30k... tylko tym razem zakonczmy juz na 30k i bierzmy sie za finalizacje....

p.s. napisze jeszcze do nich i zapytam czy mozna np. zamowic 25k.... jak tylko dostane odpowiedz poinformuje zainteresowanych xD

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

12. Kasanga 1000szt

Suma: 22.000szt

to i ja wezmę 1000 i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Chętnie odbiór spółkowy w Warszawie .

Edited by suchy3

uważam że akcje społecznościowe poza oszczędnością paru groszy mają charakter integrujący, więc z lubością dołączę :)

mimazy 1000szt (w dowolnej formie akcji, byleby się przy okazji wymienić piwkami :D )

Kokodzambo i do przodu :D.

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

12. Kasanga 1000szt

13. suchy3 1000szt

Suma: 23.000szt

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

12. Kasanga 1000szt

13. suchy3 1000szt

14. Ikulos 1000szt

Suma: 24.000szt

W takim razie proponuje zakonczyc zapisy....

Jezeli ktos nie zdazyl zawsze mozna sie zorganizowac ponownie i przeprowadzic "sciepe" jeszcze raz :)

Aktualna lista:

1.Tani_Armani 2000szt

2. Shooter 5000szt

3. bwie 1000szt

4. mr_blaha 1000szt

6. bzium1986 6000szt

7. nachteil 1000 szt

8. marcin_l85 1000szt.

9. mateos 1000szt.

10. bastisz 1000 szt

11. mimazy 1000szt

12. Kasanga 1000szt

13. suchy3 1000szt

14. Ikulos 1000szt

Suma: 24.000szt

Kolega nachteil jezeli bylby laskaw :) moglby wyslac na PW do powyzszych osob dane do przelewu, najlepiej z kwota do wplaty.... (24,10zl za 1000szt + koszt wysylki, ewentualnie wysylka bedzie za pobraniem)....

Warszawskie ludki to mam przyjmować pakunek, żeby można zaplanować koszt wysyłki.

Warszawskie ludki to mam przyjmować pakunek, żeby można zaplanować koszt wysyłki.

możesz odbierać

Żebym mógł wiedzieć, ile od kogo za przesyłkę, potrzebuję informacji odnośnie grup wysyłkowych oraz do kogo paczkę nadać indywidualnie i w jakiej formie. Pobranie nie bardzo mi się widzi, gdyż musiałbym wtedy zakładać, co kłóci się z zamiarem kupowania prezentów w tym tygodniu.

Czy wysyłka w piątek wszystkim odpowiada? Wydaje mi się, że ze względu na czas dogrywania, robienie i dochodzenia przelewów, mój rozkład czasu wolnego oraz przedświąteczny ruch paczki i tak nie dojdą przed świętami, a w piatek będę w domu z dostępem do wagi. Ręczne liczenie 24 x 1000 kapsli nie jest najbardziej optyczmistyczną wizją (;

Edited by nachteil

grupa wysyłkowa W-wa:

suchy3 - 1000szt

marcin_l85 - 1000szt

mimazy - 1000szt

bzium1986 - 6000szt

bwie - 1000szt

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.

Czekamy na dane i kwotę do przelewu.

P.S. kupował ktoś w ten sposób słody?

Dwa razy ogarniałem akcję zakupu słodów (Bogutyn Młyn i Strzegom) i raz brałem udział w trzeciej słody pszeniczne, jak dobrze pamiętam to kolega suchy3 organizował

Edited by mimazy

W Strzegomiu można kupić detalicznie :smilies:

600 oraz 850kg (nieśrutowane to oczywiste)- rok temu taka opcja w Strzegomiu nie występowała, teraz akcja nie miała by sensu.

Akcja ze słodem pszennym polegała na zakupie worka nieśrutowanego w kilka osób.

fiu fiu sporo towaru, nie sądziłem o takich rozmiarach zamówienia.

Żebym mógł wiedzieć, ile od kogo za przesyłkę, potrzebuję informacji odnośnie grup wysyłkowych oraz do kogo paczkę nadać indywidualnie i w jakiej formie. Pobranie nie bardzo mi się widzi, gdyż musiałbym wtedy zakładać, co kłóci się z zamiarem kupowania prezentów w tym tygodniu.

Czy wysyłka w piątek wszystkim odpowiada? Wydaje mi się, że ze względu na czas dogrywania, robienie i dochodzenia przelewów, mój rozkład czasu wolnego oraz przedświąteczny ruch paczki i tak nie dojdą przed świętami, a w piatek będę w domu z dostępem do wagi. Ręczne liczenie 24 x 1000 kapsli nie jest najbardziej optyczmistyczną wizją (;

Grupę W-wska już znasz...

Na mój adres bedzie wysyłka 2k dla mnie i 1k dla kolegi pershi...

Chyba więcej grup się nie deklarowało... i trzeba traktować indywidualnie...

proponuję, abyś wysłał zainteresowanym dane do przelewu, a my w tytule wpiszemy adres do wysyłki lub jak w przypadku gr. w-wskiej i pershi'ego przynależność do grupy...

1000 szt bastisz

1000 szt mateos

jedną przesyłką może być na mój adres .

czy mógłbyś wysłać nam na PW dane do przelewu??

podejrzewam, że sam proces przelewania pieniążków się przedłuży więc im szybciej tym lepiej....