Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu, 1-3 lutego 2013 - konkrety!


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Wczoraj wróciłem do domu. Dziękuję wszystkim za życzenia i strasznie mi żal, że wielu z Was znowu nie poznam w realu.

Mam takie oftopowe, ale ważne pytanie, kiedy po wycięciu wyrostka będę mógł napić się piwa? ;):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za noclegi mam komplet wpłat, proszę o zerknięcie na post #98, czy wszystko gra - Tieroo chyba zapłacił za kolegę, który już wcześniej zapłacił :)

 

Somek i Uups proszeni o uiszczenie za imprezy, w których chcą uczestniczyć - naprawdę nie chcę się babrać rozliczeniami gotówkowymi na miejscu.

 

St. Anger jest sam w pokoju, jest też miejsce w trójce SPA. Wychodzi na to, że Leonie nie uda się nocowanie w pokoju dla brudasów ;)

Chyba, że ktoś z bezłazienkowaca chce się przenieść? teraz jest jeszcze czas na takie decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somek i Uups proszeni o uiszczenie za imprezy, w których chcą uczestniczyć - naprawdę nie chcę się babrać rozliczeniami gotówkowymi na miejscu.

Zrobilem przelew 9 stycznia na 140zl. Powinien juz dojsc ;/ A kwota w poscie #98 to jest zplacona, czy do zaplaty? Bo jak zaplacona to jestesmy juz chyba kwita? Jest tam wpisane 140zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś z bezłazienkowaca chce się przenieść? teraz jest jeszcze czas na takie decyzje.

Mogę się przenieść i dopłacić przelewem albo na miejscu, jak komuś tak pasuje, mi to specjalnie różnicy nie robi a ktoś będzie mógł te 40 zł zaoszczędzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somek i Uups proszeni o uiszczenie za imprezy, w których chcą uczestniczyć - naprawdę nie chcę się babrać rozliczeniami gotówkowymi na miejscu.

Zrobilem przelew 9 stycznia na 140zl. Powinien juz dojsc ;/ A kwota w poscie #98 to jest zplacona, czy do zaplaty? Bo jak zaplacona to jestesmy juz chyba kwita? Jest tam wpisane 140zl.

 

Oczywiście, miało być Gąska z narzeczoną, a nie Somek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś z bezłazienkowaca chce się przenieść? teraz jest jeszcze czas na takie decyzje.

Mogę się przenieść i dopłacić przelewem albo na miejscu, jak komuś tak pasuje, mi to specjalnie różnicy nie robi a ktoś będzie mógł te 40 zł zaoszczędzić.

W takim razie chętnie wskoczę. Do poniedziałku nie ma mnie przy komputerze więc na decyzje i roszady czekam, wtedy też pójdzie przelew. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zagapiłem się trochę i tak późno daję znać (pogrzeb na drugim końcu Polski mi wypadł i dopiero dziś wróciłem), jak ktoś chce mam wolne miejsce w pokoju, kompletnie sprawa z Norwegami nie wypaliła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konkrety na dziś:

- W hotelu podajecie swój nick przy odbiorze kluczy - nie imię i nazwisko.

UWAGA! W hotelu zostanie wyznaczone miejsce na pozostawienie piwa, żebyście nie musieli ich targać do pokojów. Jednakże w tym momencie jeszcze nie wiem, czy będzie to miejsce chłodne, zatem osoby przyjeżdżające samochodem niech zostawią piwa w aucie - temperatura akurat ma być okołospożywcza ;-)

 

- W MC każdy po przybyciu melduje się u kierowniczki zamieszania, czyli mła po odbiór karneciku 10 zł do zużycia przy barze.

 

UWAGA! Info od szefa MC:

Witam dziś na kranach dla was po 5pln (normalnie po 6zł)

primator lager

holba 12

litovel ciemny

pszeniczne

 

 

Kto będzie miał butelkowe domowe - miło by było, jakbyście przynieśli sztukę w upominku dla właściciela MC :) Ja wezmę na pewno.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Strzegomiu masz Tesco z tego co pamiętam a jak nie znajdziesz to zostają biedronki i netto

Najbliższe Tesco jest w Świdnicy. Kufle nie wiem czy gdzieś są w ogóle w Strzegomiu. Jak coś na pewno są zwykłe szklanki takie klasyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.