Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu muszę pochwalić moje 2 ulubione sklepy

 

piwniczka.org - znowu bardzo szybka wysyłka przy kilku kolejnych zamówieniach (jedno z zamówień kilka minut przed północą, wysłałem potwierdzenie przelewu, a już ok. 10 rano miałem nr listu przewozowego :cool:, oczywiście następnego dnia paczka u mnie)

 

alepiwo.pl - jak zwykle wszystko bez zarzutu i p.Piotr myśli o wszystkim (zamówiłem drożdże FM i dzisiaj miałem telefon, czy chcę wysyłkę jeszcze dziś, czy wolę się wstrzymać do poniedziałku, żeby czasem drożdże nie leżały w nie wiadomo jakich warunkach przez cały weekend :okey: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wielkie piwo ode mnie dla chłopaków z homebeer.pl :beer: We wrześniu rozmawiałem z Robertem na temat słodu Bruntala, dzisiaj wchodzę na stronę sklepu i widzę pełną ofertę, w dodatku w dobrych cenach. Realizacja zamówienia również ekspresowa, jak dla mnie sklep numer 1

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bruntalu szef mi oferował takowe więc myślałem, że to ich.

 

Nie no ja rozumiem, ale co innego oferta a co innego produkcja. W sklepie homebeer Bruntal jest podany jako producent pełnej gamy słodów a to mija się z prawdą i wprowadza w błąd kupującego.

Zaraz zaraz - to przed długi czas producentem Iphone'ów był...FoxConn?

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producentem Iphone'ów był...FoxConn?

no co Ty to tych zaj.... telefonów nie robi jabłko?

(Jak nic sprawę Ci wytoczą ;) o (tu wpisać co kto chce bo pozywają o wszystko) )

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są pewnie słody Litovela

przca pisałem

Monachijski to czeski Soufflet,

 

Chwila, moment, przeca ten piec (ten mały na dole), co nam Pavel pokazywał to mówił, że służy do suszenia w wysokich temperaturach i karmelizacji słodów. To ja już nie wiem po kiego grzyba on tam stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.