Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

http://jarexsc.pl/

 

Moje zamówienie miało numer 105, więc chyba nie mają dużego ruchu. Reduktor był w bardzo dobrej cenie, do tego przyszedł z szybkozłączką zamiast nypla (pewnie zależy od egzemplarza). Poza tym mają przewody i złączki.

 

Przed sezonem byli bardziej konkurencyjni cenowo. Szef brał cały zestaw do piwa i jesteśmy b zadowoleni, ale jak do nich napisałem w sierpniu o ofertę na 2 krany, reduktor i kolumne to rzucili mi 1400 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pochwała dla Twojego Browaru. W niedzielę złożyłem, w poniedziałek zapłaciłem, a we wtorek po południu zamówienie zostało wysłane i w środę przyszło. Również plus należy się za opakowanie dla fiolki z drożdżami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Malinowy Nos- zamówienie w czwartek rano, nadano w czwartek, w piątek niestety minąłem się z kurierem(wysyłka na adres roboty, pracuję do 15), gdybym wziął wysyłkę na dom nie było by problemu. Wielki pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzadko kogoś chwalę, ale słodownia w Strzegomiu, pomimo i tak świetnej obsługi w osobie p. Marty zaskoczyła mnie tak że muszę to napisać. Przez pomyłkę zamówiłem słód Pilzneński nie śrutowany zamiast śrutowanego (a jutro warzę). Jeden tel. po 16-stej do p.Marty i w ciągu 0.5h zawiozlem w/w słód do Strzegomia na bramie p.portierka już wiedziała że przyjadę pani   sory ale zapomniałem nazwiska kierowniczka zmiany  też na mnie czekała. REWELACJA.     

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla piwopiweczko. :)

 

Zamówienie złożyłem ok. godziny 14. Po 30 minutach telefon iż nie mają chmielu sybilla w szyszce. I czy mogą zamienić na inny chmiel. Oczywiście sobie wybrałem inny. Przesyłka za pośrednictwem poczty Polskiej była na drugi dzień. Miłe podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

malinowynos.pl - paczka dotarła dobrze zapakowana choć brakowało dekla do jednego wiadra; deklarację dosłania brakującego elementu miałem w kilka minut po zgłoszeniu problemu.

 

swoją drogą wiadra 25L, największe dostępne z metalowym uchwytem co ułatwia mi bardzo przenoszenie wiader z brzeczką, przy moim wybiciu 40+ idealnie się wpasują w testy 3 szczepów drożdży na raz zamiast dwóch a objętości rzędu 13-18L powinny startować z sucharów lepiej niż 23+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumpiwowarstwa.pl

 

Zamówienie złożone w środę, (przelew płatne z góry) - w czwartek o godz. 13 DHL z paczką zajechał pod dom :)

Niczego nie brakowało, chmiele zapakowane próżniowo po 50g (bardzo małe torebki, zajmują mało miejsca w zamrażalniku), opakowania Bardzo dobrze opisane zarówno chmielu jak i słodu.

Jeszcze nigdy nie dawałem tak Ogromnego Plusa :)

Oby tak dalej i tak trzymać :)

 

Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście polecam sklep http://piwniczka.org/ Może nie mają dużo asortymentu na tą chwilę, ale realizacja po raz kolejny poniżej 48 godzin od złożenia zamówienia do paczki u mnie w domu. Wygodne przelewy za pośrednictwem payU. Wszystko dobrze i starannie zapakowane. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homebrewing.pl 

Same superlatywy.

-spory asortyment

-program rabatowy

-błyskawiczna wysyłka

-szybki,miły, rzeczowy kontakt - doradztwo

polecam szczerze !!!

Podpisuję się również wszystkimi "dwiema ręcami".

Nigdy się na nich nie zawiodłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homebrewing.pl 

Same superlatywy.

-spory asortyment

-program rabatowy

-błyskawiczna wysyłka

-szybki,miły, rzeczowy kontakt - doradztwo

polecam szczerze !!!

Był taki czas, że mieli lekko wyższe ceny nowofalowych chmieli, względem innych sklepów. Widzę, że w tej chwili nie ma jakiś drastycznych rozbieżności. Szkoda tylko, że nie ma opcji paczkomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

homebrewing.pl 

Same superlatywy.

-spory asortyment

-program rabatowy

-błyskawiczna wysyłka

-szybki,miły, rzeczowy kontakt - doradztwo

polecam szczerze !!!

Był taki czas, że mieli lekko wyższe ceny nowofalowych chmieli, względem innych sklepów. Widzę, że w tej chwili nie ma jakiś drastycznych rozbieżności. Szkoda tylko, że nie ma opcji paczkomatu.

 

Może paczkmat byłby nieco tańszy, ale co do kuriera to przesyłka błyskawiczna, kupowałem w poniedziałek wieczorem, w środę do południa miałem towar w domu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep piwnykraft.pl, wszystko bezproblemowo, dodatkowo zorientowałem się, że nie zamówiłem jednego drobiazgu, szybki email i nie było problemu z modyfikacją zamówienia. Swoją drogą nie jestem z Poznania (bez obrazy dla Poznaniaków, to tylko stereotyp :P ) ale jestem bardzo oszczędny i dokładnie przeanalizowałem oferty wielu sklepów online i w mojej opinii ceny są bardzo konkurencyjne.

 

Jedyne problemy to kurierzy, zawsze jest problem, żeby przyjechać po 15 (pracuję)... Wolę już paczkomat, albo odebrać z poczty (paczka48 czy coś takiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.