Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kolejny raz masa pochwał dla AlePiwo. Zamówiłem jeden produkt, sklep zadzwonił od razu spytać czy to nie pomyłka :) Takie podejście do Klienta to rozumiem. 

 

Co do Browamatora to ostatnio otrzymałem zamówienie w 4 dni czyli przyzwoicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka recenzja sklepów z których korzystałem podczas warzenia przez ostatnie kilka miesięcy:

 

esencjesmaku.pl - całkiem spoko, dobry asortyment, czas wysyłki też prima sort. raz się panowie dziabnęli z drożdżami (s-04 zamiast s-05), dlatego polecam sprawdzać zamówienia. Na plus - w gotowych zestawach słody są pakowane osobno. no i nie mogę znaleźć nigdzzie info o programie lojalnościowym - niby mam punkty nazbierane, ale co dalej?!

twojbrowar.pl - pięć dni roboczych czekania na wysyłkę - dziękuję, postoję. na plus - wszystko było (a zamówienie raczej z tych większych). dodatkowo, mają ładne paczki (dla estetów). na minus - w zestawach słody są mieszane (jasne i ciemne osobno). niby nie przeszkadza to specjalnie w warzeniu, ale i tak leci mały minus.

slodichmiel.pl - z tym sklepem zaczynałem, niestety ilość asortymentu pozostawia wiele do życzenia :(. nie ma wielu słodów czy chmieli niezbędnych do warzenia. niemniej trzymam kciuki, bo dawno nie spotkałem się z tak fajną obsługą. jak się chłopcy rozkręcą to pewnikiem wrócę.

 

kolejne na celowniku mam alepiwo i homebrewing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam homebeer.pl. Może błyskawicą to Oni nie są (24h na przygotowanie paczki), ale jakość słodów jest naprawdę dobra, do tego program rabatowy . OK.

Edytowane przez Jedrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu ale ciekawa wiadomość

W Auchan jest do kupienia kilka rodzajów piw w opakowaniach ze szkłem:

ja skusiłem się na Dr Brew :)https://zapodaj.net/ff6e9ac050fdb.jpg.html

do wyboru są jeszcze np Miłosław, DAB.

Chyba szacun dla sklepu co ? :)

 

byłem dziś w leclercu i analogicznie, zestawów ze szkłem było do wyboru... z 15? w każdym razie wiele :). myślę, że przed świętami można się spodziewać takiego wysypu. co jest dobrą rzeczą, bo jest szansa że zamiast standardowego zestawu żel+prysznic, w tym roku mikołaj w postaci chrzestnej wujka szwagra przyniesie coś do picia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chce zakladac nowego tematu ale ciekawa wiadomość

W Auchan jest do kupienia kilka rodzajów piw w opakowaniach ze szkłem:

ja skusiłem się na Dr Brew :)https://zapodaj.net/ff6e9ac050fdb.jpg.html

do wyboru są jeszcze np Miłosław, DAB.

Chyba szacun dla sklepu co ? :)

 

byłem dziś w leclercu i analogicznie, zestawów ze szkłem było do wyboru... z 15? w każdym razie wiele :). myślę, że przed świętami można się spodziewać takiego wysypu. co jest dobrą rzeczą, bo jest szansa że zamiast standardowego zestawu żel+prysznic, w tym roku mikołaj w postaci chrzestnej wujka szwagra przyniesie coś do picia.

 

Dokładnie, można powiedzieć w końcu ! :D

W Auchan było hmm z 8, 10 takich kompletów do wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie chwaliłem, więc przypomnę, że alepiwo.pl król. Ok. 30 zamówień przez ostatnie 12 miesięcy i zero wpadki, a wysyłka za każdym razem pierwszego dnia roboczego. 

 

właśnie warzę piwo z zestawu kupionego na alepiwo. bezbłędny kontakt, szybka wysyłka - będę do tych panów wracać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zamówiłem na winodomowe.pl kapslownicę i kapsle w czwartek koło południa, a w piątek o 16 miałem w domu. :D

Dobry kontakt, przejrzyste informacje, ceny towarów, którymi byłem zainteresowany konkurencyjne.

Edytowane przez erdin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam homebeer.pl. Może błyskawicą to Oni nie są (24h na przygotowanie paczki), ale jakość słodów jest naprawdę dobra, do tego program rabatowy . OK.

Też polecam. Dodam, że jest opcja wysyłki na paczkomat. Taniej i nie trzeba szukać kuriera. Towar miałem w rękach dosłownie trzeciego dnia od zamówienia.

Edytowane przez koholet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Piwnykraft - konkurencyjne ceny, szybkość realizacji i generalnie wszystko jak w zamówieniu. Jedyny mankament to Ci je***** dostawcy. Tym razem paczka odebrana z paczkomatu, a wyglądała jakby ją ktoś wyrzucił z pędzącego samochodu. Jakaś tragedia. Inpost ssie po całej linii, według mnie

 

Ale piwnykraft rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

piwopiweczko.pl 

 

Zakup dostarczony w 24h od opłacenia zamówienia. Darmowym kurierem, a do tego 5% rabatu(kupowałem za dośc wysoką kwotę)

Dobrze zapakowane.

 

Jakoś tak się złożyło, że pierwsze wiaderko i reszte gadżetów zakupiłem wlaśnie u nich, potem przerzuciłem się na inne sklepy.

Bardzo miły powrót - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam za sobą 7 warek, póki co same zestawy, w paru przypadkach z własną modyfikacją,,, zamawiałem do tej pory z czterech sklepów (twojbrowar, piwoszarnia, centrumpiwowarstwa, homebrewing) i każde zamówienie było realizowane bez żadych zastrzeżeń. Czas realizacji w każdym przypadku ekspresowy. Jednak największe pochwały śle do homebrewing ze względu na pakowanie takich zestawów ( każdy słód spakowany osobno, chmiele popakowane dawkami zależnymi od czasu chmielenia). Ps. Każde piwko wyszło bardzo smaczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwopiweczko.pl 

 

Zakup dostarczony w 24h od opłacenia zamówienia. Darmowym kurierem, a do tego 5% rabatu(kupowałem za dośc wysoką kwotę)

Dobrze zapakowane.

 

Jakoś tak się złożyło, że pierwsze wiaderko i reszte gadżetów zakupiłem wlaśnie u nich, potem przerzuciłem się na inne sklepy.

Bardzo miły powrót - polecam!

 

Ostatnie zakupy tez u nich, bez wiekszych problemow.

 

Jednak 2 uwagi (moze user Kostek czyta :-) ):

 

1) brakuje mi amarillo w ofercie

2) sugerowalbym zgrzewanie workow z zesrutowanym slodem, nawet przy odbiorze osobistym.

 

Reszta OK, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielki plus dla sklepu piwowin za to, że wrócili specjalnie dla mnie do sklepu, gdy nie z mojej winy (zdarzenie na drodze) spóźniłem się po odbiór zamówionego towaru. Jeszcze raz dziękuję za to i za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.