Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Mam za sobą 14 zakupów w homebrewing.pl.  Piszą przy produktach, że wysyłka do siedmiu dni, ale przesyłki nie szły nigdy dłużej jak trzy dni. Zazwyczaj mieszczą się w 48 godzinach. Wszystko dobrze spakowane, a najlepiej chmiele, w woreczkach próżniowych, które po otwarciu można szczelnie zamknąć. Jak dotąd - żadnej nawet drobnej wpadki. Koszty przesyłki też dobre.

Edytowane przez Krzysztoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Piwowarów domowych. Muszę podzielić się informacją na temat sklepu "Robię Piwo" pani Izabeli Dębala.

Kolejne zamówienie które złożyłem w tym sklepie (6) zostało wysłane natychmiastowo . Poniedziałek zamówiony zestaw surowców Saison 13BLG  środa godz. 11 dostałem paczkę.  To najszybsza realizacja przesyłek jaką znam.  POLECAM  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No to ja pochwalę MarxamBrewing - o ile nie wydałem ani grosza bo zamówienie poszło z nagród, tak sama obsługa jak najbardziej w porządku, rozwiązywaliśmy napotykane problemy na bieżąco, paczka dzisiaj przyszła, zawartość zgodna z deklarowaną, nie mam do czego się przyczepić. Tak więc gdybym nie miał TB po sąsiedzku to bym na pewno rozważał zakupy u nich. No i nie jest to sklep stricte piwowarski, więc pewnie będę wracał przy okazji innych alkoholi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Piwowin chciałem pochwalić...

 

Ze środy na czwartek w nocy złożyłem zamówienie na chmiel,  słody i śrutownik (ten nowy Biowinu) - jako że znalazłem taniej u nich.

W czwartek rano około 8mej dostałem potwierdzenie przyjęcia kasy, a o 14tej już potwiedzenie wysyłki.

 

Nie to, że na inne piwne sklepy mam co narzekać. Oby wszystkie sklepy online działały tak jak te piwne - Naprawdę ludzie dają radę w tej dziedzinie. Nie mniej, ten muszę pochwalić. Gdyż jestem zadowolony. 

 

Pakowanie chmieli w metalizowane zgrzewane strunowce, choć niestety nie próżniowe - szkoda.

Słód zgrzewany ściśle i szczelnie w grube worki. Ostatnio z innego sklepu worek mi się rozlazł w rękach, już na etapie wyciągania zamówienia z kartonu. Więc doceniam tutaj i to. 

 

Przydały by się jeszcze słody w opakowaniach po 0.25kg. Nie zawsze jest potrzebne aż 0.5kg czegoś rzadko używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Piwowarstwa znów błyskawica. Zamówienie złożone wczoraj przed południem, przed 16 wysłane i dziś przed 13 u mnie. Jednak motyw z wysłaniem potwierdzenia wykonania przelewu sprawdza się, przynajmniej w przypadku CP, rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Centrum Piwowarstwa - Jestem w szoku! Zamówienie złożone w weekend, ale jako że zapomniałem dokupić pszenicznego słodu napisałem w poniedziałek rano korektę. Wpłata za korektę wpłynęła jakoś w poniedziałek o 13 godzinie. A we wtorek rano (dzisiaj), dzwoni znajomy kurier że ma dla mnie paczkę. Jakież było moje zdziwienie gdy okazała się to paczka z Centrum Piwowarstwa!

No szok, dostarczenie paczki zabrało im kilkanaście godzin. Naprawdę niespotykane, pierwszy raz tak szybko i rzetelnie dostarczono mi surowce!

Pozdrawiam obsługę sklepu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Piwowarstwa - Jestem w szoku! Zamówienie złożone w weekend, ale jako że zapomniałem dokupić pszenicznego słodu napisałem w poniedziałek rano korektę. Wpłata za korektę wpłynęła jakoś w poniedziałek o 13 godzinie. A we wtorek rano (dzisiaj), dzwoni znajomy kurier że ma dla mnie paczkę. Jakież było moje zdziwienie gdy okazała się to paczka z Centrum Piwowarstwa!

No szok, dostarczenie paczki zabrało im kilkanaście godzin. Naprawdę niespotykane, pierwszy raz tak szybko i rzetelnie dostarczono mi surowce!

Pozdrawiam obsługę sklepu! :)

Ale słód pszeniczny był w paczce? Wychodzi na to, że nie czekali na wpłatę pieniędzy tylko po prostu dorzucili brakujący słód z nadzieją, że pieniądze do nich trafią. Kurierzy aż tacy szybcy nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

alepiwo.pl - szybka wysyłka, fiolki drożdży FM zapakowane w styropianowe "pudełka" z lodową gąbką :)

Dodam, że przesyłka szła Inpostem do paczkomatu. W poniedziałek po 18 wysłane, w środę ok 11 wyjęte z paczkomatu

- drożdże ciągle miały zauważalnie chłodniej, niż temperatura powietrza w domu.

 

Bezproblemowa realizacja nagrody z VI CKPDBP - dzięki :)

Edytowane przez mc007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwopiweczko.pl:

Czwartek rano zamówienie słodów wraz z usługa śrutowania + drożdże i pojemnik fermentacyjny.  W piątek ok. 12 kurier z paczką stał pod drzwiami a ja zadowolony przystąpiłem do warzenia pierwszej warki.

Warto nadmienić że kontakt ze sklepem jest na mega szybki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AlePiwo

Bardzo szybka realizacja, miły i szybki kontakt, dobre ceny i wciąż rozszerzająca się lista produktów i rabat dla stałych klientów powodują, że zakupy do tej pory robiłem i dalej robić będę właśnie w tym sklepie. ;)  Robiąc ostatnie zamówienie zorientowałem się, że przekroczyłem już 1000 zł (a w sumie nawet 1100) wydane w tym sklepie, a jako początkujący piwowar nie uwarzyłem w sumie nawet 10 warek z zacieraniem, chociaż na #8, #9 i #10 przed chwilą odebrałem składniki. Pochłania to hobby pieniądze, chociaż przynajmniej zwraca się w piwie  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.