Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

No to ode mnie za ekspresową wysyłkę plus dla PiwoPiweczko. Zamówienie złożone wczoraj około południa, dzisiaj już w paczkomacie do odbioru. Co prawda zamówienie nie było jakieś nazbyt skomplikowane, ale kilka rzeczy trzeba było zapakować, ale fajnie, że niektóre sklepy są w stanie wysłać paczkę jeszcze w dniu złożenia zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za zbieg okoliczności

a to coś złego jest w reklamowaniu dobrych? (choćby nawet nie darmowym)

 

Lepiej za pieniądze kit wciskać i wodę z mózgów ludziom robić, nazywając to marketingiem? :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to coś złego jest w reklamowaniu dobrych? (choćby nawet nie darmowym)

 

Lepiej za pieniądze kit wciskać i wodę z mózgów ludziom robić, nazywając to marketingiem? :smilies:

 

 

Człowieku, mniej piwa to bardziej giętki mózg. Chyba zapędziłęś się w kozi róg.

Z twojego postu wynika, że to właśnie piwopiweczko za pieniądze robi ludziom wodę z mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję że niektórzy zauważają naszą pracę. W naszym sklepie regułą jest to że wszystkie zamówienia złożone do godziny 12 muszą wyjść tego samego dnia (oprócz sobót,niedziel i dni wolnych od pracy drugi warunek to jeśli pieniądze za towar są już zaksięgowane na moim koncie lub wysyłka ma być za pobraniem.)

Nie dotyczy słodów. Słody wysyłamy na następny dzień choć to akurat nie jest regułą :) i często też są wysyłane w ten sam dzień.

Nasze motto to "BO KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY" i tego staramy się trzymać

Pozdrawiam

Edytowane przez kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że najważniejszym kryterium dla większości kupujących jest czas realizacji zamówienia. No ok ale co z jakością produktów? Termin ważności drożdży, świeżość chmielu - tylko ja zwracam na to uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że najważniejszym kryterium dla większości kupujących jest czas realizacji zamówienia. No ok ale co z jakością produktów? Termin ważności drożdży, świeżość chmielu - tylko ja zwracam na to uwagę?

Od tego sa inne tematy np kiepski słód ze słodowni X, czy pilnie potrzebuje pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to od sklepu zależy czy sprzedaje stary słód lub drożdże, jak przechowuje chmiel itd.

PS. ale jak dla kogoś ważna jest szybkość to potwierdzam że Centrum Piwowarstwa jest szybkie - ostatnio 2 dni robocze i dostałem przesyłkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

czas na moją pochwałę dla sklepu. Zaplanowałem zakup nowego wiadra razem z surowcem na kolejną warkę. Wybór padł na Alepiwo. Przy realizacji okazało się, że wiadro przyjechało bez zamawianego otworu (a dość mocno mi na nim zależało). Po krótkim kontakcie mailowym otrzymałem propozycję zwrotu pieniędzy, przy czym miałem również zachować fermentor. Trochę mi było szkoda naciągać kogoś na ponad trzy dychy, zaproponowałem, żeby do kolejnego zamówienia dorzucić 0,5 kg suchego ekstraktu słodowego. Kilka dni temu przyszła do mnie kolejna paczka, w której znalazłem ekstrakt, ale w dwa razy większej objętości. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki sklep rozwiązuje tego typu problemy. Kontakt przez cały czas był szybki i bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku kupuje w Alepiwo. Znakomity kontakt o każdej porze dnia nawet nie w temacie zamówienia a porady przy warzeniu. Kupiłem ostatnio chłodnice, bardzo dobrze wykonana stabilna 27l brzeczki schłodziłem w 30 min zużyłem 50l wody czyli musi działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, tak jak koledzy kilka postów wyżej polecam sklep piwniczka.org. Zamawiałem u nich słody już dwa razy i zawsze błyskawiczna wysyłka z ich strony. Kontakt też świetny. Pan odpisuje na mejle nawet o godz. 22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że się tylko czepiam :). Sklep detaliczny Słodowni Strzegom i Pani Marta!! Doskonały kontakt i błyskawiczny czas realizacji zamówienia. Słody zamówione w czwartek,ześrutowane i wysłane w piątek, dziś 10.30 już u mnie, na drugim końcu Polski. No i oczywiście wygodna płatność kartą. To się nazywa szacunek dla klienta, nawet tego drobnego. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nic nie brałem z Browamatora, ale u nich jako pierwszych pojawił się świeży komplet potrzebnych mi chmieli w granulacie. Zastanawiałem się, czy nie poczekać tygodnia aż gdzie indziej się nie pojawi, bo czas doręczenia wyszedłby na to samo, ale w końcu się skusiłem i zostałem miło zaskoczony. Zamówienie złożone we wtorek, a w czwartek rano oddane kurierowi.

Faktycznie jest u nich poprawa z tym czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarła do mnie druga przesyłka z TB, tak jak w poprzedniej wszystko zgodnie z zamówieniem, solidnie opakowane, pochwała jak nakbardziej zasłużona.

 

Jako, że pod nosem niemal mam słodownię Optima, skożystałem z opci zamówienia słodów i odbioru osobistego po przedpłacie. Wczoraj odbierałem 2 wory różnych słodów, wszystko ześrutowane, uszykowane zgodnie z zamówieniem, czekało w portierni. Przemiły Pan podzielił się również garstką informacji o historii zakładu i opowiedział o okolicy w miłej atmoswerze, życząc na koniec rozmowy udanego piwa. Mega pozytywnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 3 latach przerwy. Przerwy technologicznej z uwagi na hmmm rozbudowę browaru. Na wstępie muszę napisać, że bardzo się zdziwiłem ile w tym czasie przybyło sklepów dla piwowarów domowych, bardzo mnie to ucieszyło. W końcu pojawił się sklep na Trójmiejskim podwórku tj. www.esencjesmaku.pl. Zamówiłem u nich 3 zestawy w tym jeden autorski i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Cenowo bardzo okej. Termin gotowości zamówienia do osobistego odbioru to dzień po dokonaniu przelewu. Nie wiem jak z wysyłką, chyba nie będę tego testował:) Proponowałbym tylko wprowadzenie większej ilości gotowych zestawów oraz jednostki pół kilograma oraz 50 g przy zakupie poszczególnych słodów i chmieli.

 

Negatywnie zaskoczył mnie sklep www.piwoszarnia.pl. Kiedy zobaczyłem, że oferują zestawy na 25 litrów w cenie niższej niż na standardowe 20 litrów to pomyślałem, że oto dokonała się prawdziwa piwna rewolucja na naszym rynku. Niestety, zaglądając na poszczególne zestawy odkryłem takie oto cudo: "zestaw na 25 litrów piwa otrzymasz 40 butelek piwa". Jestem słaby z matematyki ale wydało mi się to dziwne. Postanowiłem zadzwonić i w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że 25 litrów to jest ale przed gotowaniem... Tak mnie zatkało, że nawet tego nie skomentowałem. Tym oto sprytnym marketingowym chwytem podając objętość półproduktu próbują chłopaki z piwoszarni pozyskać naiwnych klientów. Do tego do zestawu należy doliczyć zakup drożdży ale to już szczegół. Piwoszarnio nie idź tą drogą!

 

Po trzecie przeglądając temat zdziwiłem się ilością negatywnych opinii na temat www.browamator.pl. Nigdy nie maiłem z nimi problemów i po 3 latach też nie. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, sympatycznie i bezproblemowo:)

 

Po czwarte wybijają się tutaj pozytywy dla www.homebrewing.pl. Muszę się z wami bliżej zapoznać:D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.