Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Duuży plus ode mnie dla centrum piwowarstwa pl :okey:

 

Zamawiałem tam już 4 razy za pobraniem i zawsze tak samo:

- zamówienie w niedzielę,

- poniedziałek towar wysłany,

- wtorek odbiór za pobraniem,

- w sobota warzenie :cool:

No i najważniejsze

- bardzo dobry kontakt mailowy oraz obsługa klienta (na maila mi odpowiadali w ciągu godzinki do dwóch, a przy wymianie nie było najmniejszych problemów),

 

W sumie chciałem sprawdzić inne sklepy ale jak się okazuje mają chyba najlepsze ceny, czas realizacji przy pobraniem idealny, więc po co mam zmieniać według mnie b.dobry sklep na dobry?

 

W innych sklepach będę tylko zamawiał, jeśli jakiegoś produktu u nich nie ma (a oni mają raczej wszystko :cool: )

Edytowane przez bercik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę pochwalić sklep z innej beczki.

 

Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Bardzo miły kontakt meilowy z Panem Marcinem. Uczciwa odpowiedź na temat drożdży (termin ważności).

Szybka przesyłka,

Chmiele zapakowane w torebki koloru srebrnego.

Nawet dostałem gratisik.

 

Jednym słowem: POLECAM.

 

Myślę iż jeszcze pewnie wrócę do tego sklepu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodaję pochwałę dla sklepu www.piwniczka.org Po pierwsze sklep swoją siedzibę ma w Trzebnicy (okolice Wrocławia - dojazd ok 23 km). Świetna obsługa. Słody świeże, podobnie chmiele. Zamówienie złożyłem o 20, o 16 następnego dnia miałem wszystko w domu i zacząłem warzenie. Kontakt : tu mały minus(email) kiedy właściciel wyjeżdża po produkty nie odpowiada na wiadomości email, za to jest podany nr telefonu, pod którym można spokojnie otrzymać wszystkie informacje. Polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum Piwowarstwa - zamówienie złożone 9.12.2014 na 650 zł (sprzęt i surowce łącznie kilkanaście pozycji) w dniu 11.12.2014 przesyłka rankiem odebrana od kuriera w Białymstoku . Jak dla mnie mistrzostwo świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.piwopiweczko.pl

dostawa w mniej jak 24h

 

polecam!

brixolunetka skalibrowana - sprawdzona sztuka a nie jakiś wybrakowaniec wysłany przez małe rączki pracujące za garść ryżu dziennie

 

PS. wiem że te same rączki zdziałały ów przyrząd ale przed tym jak dostałem go ktoś znający się na rzeczy sprawdził czy w środku jest to czego klient oczekuje

Edytowane przez FurioSan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gorąco polecam sklep piwniczka.org - worek ześrutowanego słodu pale ale wraz z dostawą za nieco ponad 100zł, to się chwali :) Trochę obawiałem się zakupów w mało znanym sklepie, ale jak widać zupełnie niepotrzebnie. Błyskawiczna dostawa, towar dobrej jakości, dobrze zapakowany. Będę korzystać w przyszłości.

Edytowane przez gwzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zakup w homebeer.pl . Super indywidualna obsługa , bardzo dobre ceny , nawet jakiś gratis drożdżowy się trafił . Minus - pakowanie chmielu w zwykłe woreczki z zamknięciem i zakup zestawu przychodzi w osobnych paczkach , łatwo o pomyłkę przy zakupie kilku i trzeba sprawdzać szczegółowo recepturę .

 

Tu lepiej wypada twojbrowar.pl bo ma w jednym worku wszystko do zestawu i próżniowo pakowane drozdże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homebeer.pl

mam za sobą trzy albo cztery zamówienia w tym sklepie - zawsze na drugi dzień zamówienie jest realizowane i wysyłane. tak więc w dwa dni od złożenia ma już się towar w domu.

z zalet - obsługa reklamacji, wiadro przyjechało uszkodzone, wyszło dopiero przy próbie wodnej. jeden mail i na drugi dzień nowe wiadro w domu.

z wad - płatność przelewem, słabo zabezpieczone przesyłki (np. wspomniane wiadro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 1-e zakupy w słodowni Strzegom. Obsługa miła Czas realizacji trochę z mojej winy 3-y dni. Ale mi się nie spieszyło, ceny jak przeliczyłem nie złe jak dla takiego detalu, tylko żonka zrobiła wielkie oczy że tego tyle. Przedtem małe paczki to tak naprawdę nie zdawała sobie sprawy ile tego surowca idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsługa w strzegomiu pierwsza klasa to prawda, ale trzeba im dać parę dni na przygotowanie. i bardzo mocne worki foliowe mają dla paczek poniżej 5kg(nie wiem jak pakowane są większe ale chyba w "standardowe" worki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek rano zamawiałem w Marxam Enology http://allegro.pl/show_user.php?uid=36356978 Ok 30kg słodów, kurier w poniedziałek o 14.30 wręczył paczkę. Jeszcze duży plus za pro-konsumenckie podejście - zamówiłem 4x5kg pilzneńskiego Strzegom, po czym zorientowałem się że też mają Optime (zamówienie już było opłacone), jeden mail i bez problemu podmienili 2 worki Strzegomia na Optimę, za różnicę w cenie dorzucili równowartość w słodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla piwniczka.org

Szybka wysyłka do paczkomatu, do tego pomyliłem się przy zamówieniu, ale mailowo wszystko dało się natychmiast naprostować. Dobry kontakt i szybka wysyłka.

Edytowane przez dzazder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dołożę od siebie plusik dla Alepiwo.pl.

Zakup w poniedziałek przed południem, towar na miejscu we wtorek. :)

Pierwszy raz tak ekspresowo, zwykle przesyłka dociera w 48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.