Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie bym nie zamawiał to przesyłki i tak idą około tygodnia ( a trochę już zamówiłem)

ps Gratisów tez nie otrzymywałem :smilies:

 

Czyli nie zamawiałeś na http://homebeer.pl/ przesyłka max po 3 dniach od zamówieia u mnie, ostatnio dostałem 100g chmielu gratis, bardzo tania przesyłka 13,9 zł do 30 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bym nie zamawiał to przesyłki i tak idą około tygodnia ( a trochę już zamówiłem)

ps Gratisów tez nie otrzymywałem :smilies:

 

Czyli nie zamawiałeś na http://homebeer.pl/ przesyłka max po 3 dniach od zamówieia u mnie, ostatnio dostałem 100g chmielu gratis, bardzo tania przesyłka 13,9 zł do 30 kg.

Oferta ...... :| Inne sklepy tu koledzy zachwalają. a jakoś tego nie doświadczam. Raczej mam wrażenie że sklepy postępuja ja sieci komórkowe lub operatorzy satelitarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie rekord świata w szybkości realizacji zamówienia. Gdzie leży Opole a gdzie Białystok, większości tłumaczyć nie trzeba. Zamówienie (kilka zestawów słodów ze śrutowaniem, kapsle itp. - waga 30 kg.) złożone wczoraj (Czwartek) o godz. 14.00 dzisiaj w Piątek o godz. 11.00 paczka u mnie w domu. Gdyby wszyscy tak traktowali swoich klientów ten świat byłby lepszy.

Mowa oczywiście o sklepie Centrum piwowarstwa.

Edytowane przez mariucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pochwalę piwopiweczko. Z racji tego, że często bywam w Chorzowie to często tez tam zachodzę.

Bardzo dobre zaopatrzenie - szeroki asortyment. Panowie pomocni i zawsze ucinamy sobie krótką acz miłą pogawędkę :)

Szkoda tylko że dość wąska oferta zestawów gotowych do warzenia(ale być może jest to teraz dla mnie wada, z racji małego doświadczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plus dla "Piwo, piweczko" - po złożeniu zamówienia się zreflektowałem, że coś jeszcze się przyda, szybki mail, żaden problem, dopłacone te pare złotych i paczka i tak szybko dotarła do mojego Paczkomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pochwała dla sklepu homebeer.pl. Duży wybór wszystkiego, bardzo dobra strona, wszystkie filtry świetnie działają, można segregować towary po nazwach, cenach, zmieniać widoki. Bardzo dobry kontakt. Nie było problemów z odbiorem osobistym.

 

Dla mnie taki minus tylko że strona sklepu nie działa dobrze na ipadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwniczka.org - kolejne 2 zakupy i znowu wszystko bez zarzutu, ekspresowa wysyłka (raz wysłałem zamówienie i przelew ok. północy, a już przed południem miałem maila z potwierdzeniem zgłoszenia przesyłki :P ), dodatkowy plus za płatności PayU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skorzystałem z promocji w homebeer, W czwartek złożone zamówienie, w piątek wysłane, w sobotę było w mieście, a w poniedziałek dostarczone...

Miły kontakt, szybka wysyłka, zadowolony klient.

- Jedna uwaga. Chmiel mógł by był lepiej pakowany, strunowa torebeczka, wydaje mi się trochę słabym pakowaniem jak na chmiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plus dla homebeer, zamówienie złożone w poniedziałek do 16 były jeszcze poprawki wniosione, także kontakt wzorowy z klientem mailowo czy przez gadu-gadu, wysłane do paczkomatu i w środę przed 15 już do odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plus dla homebeer.pl za zapakowanie słodu w kilka oddzielnych worków, dzięki czemu mam gotowe porcje na 3 kolejne piwa. Plusik też za świetne ceny i czas realizacji. Jedynie co mogę doradzić to poszukanie lepszych woreczków strunowych do chmielu. Obecnie używane są mało szczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz + dla homebeer.pl. Zamówienie w czwartek po 16, opłata w piątek rano przelewem a wieczorem już do odbioru. Nie spotkałem się jeszcze z tak szybką realizacją zamówień.

Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep homebeer.pl jest chyba wyrwany z jakiejś alternatywnej rzeczywistości :D W poniedziałek popołudniu przelew, a w środę paczka już u mnie. Megapozytyw za szybkość działania i za kontakt z obsługą. Odpowiadają na maile jeszcze szybciej niż dostarczają paczki :) POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.