Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubiony sklep piwowarski to centrumpiwowarstwa.pl - zawsze szybka wysyłka (często dostawa dzień po złożeniu zamówienia), słody specjalne można dostać w paczuszkach 0,2kg, czego brakuje kilku innym sklepom. No i duży plus za korzystanie z usług kuriera UPS, który ma zwyczaj zadzwonić i zapytać, o której może kogoś zastać w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja chciałem pochwalić sklep HomeBeer.pl

-Towar wysyłają tego samego, albo następnego dnia

-Mają niskie ceny wysyłki i niskie ceny ogólnie

-Nie było żadnych incydentów z paczkami

-Przywiązują wagę do sugestii

Edytowane przez Seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Twój Browar zostaje moim browarem - kolejne szybko zrealizowane zamówienie, kolejny raz umożliwiono mi dorzucenie zapomnianego produktu, kolejny raz dobrze zapakowane i dostarczone "przez noc" (wieczorem we Wrocławiu, rano w Komornikach, koło południa w moich rękach).

Aplauz!

PS. No i Optima w sprzedaży detalicznej także bardzo spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plus dla homebeer.pl. Zamówienia już następnego dnia do odbioru. Ceny konkurencyjne. Doskonały kontakt. Jedyna niedogodność to odbiór osobisty dopiero po 19. Polecam.

Edytowane przez sagu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Składałem już zamówienia w kilku sklepach i na razie na żadnym się nie zawiodłem:

- piwopiweczko.pl - kupowałem tam sprzęt na początek, wszystko poszło bardzo sprawnie, duży plus za płatności PayU i paczkomaty

- alepiwo.pl - 4 zamówienia i żadnej wpadki, wszystkie wysłane w ciągu max. 48h od wykonania przelewu, również plus za najtańsze paczkomaty

- homebeer.pl - wszystko sprawnie, bez zarzutu, niestety brak paczkomatów, ale za to jest tania przesyłka Pocztą Polską (13,90 zł do 30kg)

- piwniczka.org - wielki plus za darmowe śrutowanie i dobry kontakt (szybkie odpowiedzi na maile i bezproblemowy kontakt telefoniczny). Przesyłka porządnie zapakowana i wysłana na następny dzień po wykonaniu przelewu (kurier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepzinnejbeczki.pl - duży plus za szybką wysyłkę, solidne zapakowanie każdego ze składników i gratis w postaci 50 gram Nuggeta :) Polecam

te malutkie nadwyżki~gratiski można do następnych warek wykorzystać, ja tak robię, sklep jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

sklepzinnejbeczki.pl - kolejny plusik. Szybko i tanio. No i te gratisy od czasu do czasu - dodatkowa pokrywa do fermentora, jakieś gratisowe kapsle, a i chmielu czasem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie na taki rekord?

-zakupy: piwopiweczko.pl,

-przesyłka: paczkomat

-trasa: Katowice - Warszawa

Wczoraj (piątek) o godz. 11 zrobiłem zwykły przelew bankowy za towar i wysłałem potwierdzenie przelewu do sklepu, dwie godziny póżniej dostałem maila ze sklepu o zrealizowaniu zamówienia i wysyłce paczki. Dziś (sobota) o godz. 14 dostałem sms, że paczka czeka na odbiór.

To był mój pierszy kontakt z paczkomatami ale wróżę im wielką karierę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

-zakupy: bimberhobby.pl

-przesyłka: Siódemka

Zamówienie i przelew we środę późnym wieczorem, wysyłka we czwartek, kurier przyniósł paczkę w piątek rano (żona mówi że o świcie bo ją obudził i wpadła na pomysł, że jak już przychodzą tak wcześnie to przynajmniej kawę mogliby parzyć :/ , co ciekawe kurier był szybszy od maila który zapowiadał jego wizytę (albo w Siódemce mają przeciążone serwery albo wyjątkowo lotnych kurierów, stawiam że to drugie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo mocno pochwalić Centrum Piwowarstwa za moje kolejne zamówienie u nich. Drożdże Wyeasta zapakowane w srebrną folię (taka jak do chmielu), a w środku poza drożdżami... ice packi! Paczka odpakowana przeze mnie prawdopodobnie około 24h od wysyłki z CP, a wciąż były chłodne jak z lodówki :) Naprawdę pełen szacun za profesjonalizm i dbanie o to, aby klient otrzymał produkt jak najlepszej jakości.

 

Dołączam foto :)

 

drozdze_cp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.