Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe patent na przesyłkę drożdży płynnych zastosował Twój Browar. Drożdże zamówiłem jeszcze tydzień temu gdzie temperatura była w okolicach 20-25°C. Drożdże zostały włożone w folie (w taką, jaką pakuje się próżniowo chmiel), folia została zgrzana/zamknięta. Drożdże przyszły do mnie ..... jeszcze zimne. W paczce nie było żadnego innego zabezpieczenia termicznego, zwykły karton "ze śmieciami".

 

Duży plus dla TB, płynnych zimnych drożdży jeszcze nigdy nie udało mi się dostać :D

 

To ja znów pochwale Kolegę Piotra z Alepiwo.pl jak zawsze miła obsługa(odbiór osobisty) doradzi, pomoże - kapitalnie !

W jego sklepie czuję się jak w ulubionym supermarkecie :]

 

Dokładnie, brakuje tylko koszyków przy wejściu :D

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plus dla Homebrewing i p. Janusza za błyskawiczną wysyłkę. Póżnym wieczorem zamówione, rano, kolejnego dnia już wysłane - lepiej chyba nie można :okey: :okey: . Tym razem to kurier się obijał, bo dostarczenie trwało całą dobę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro istnieje taki temat, to chciałbym pochwalić sklep homebrewing prowadzony przez Panią Dorotę i Pana Janusza. Przesyłki zawsze wysyłane są w ekspresowym tempie, a dodając ich idealne zabezpieczenie - nie ma się poprostu do czego przyczepić. Polecam serdecznie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

wielki plus dla piwowin:

- towar zamówiony w niedziele wieczorem, został wysłany do mnie w poniedziałek popołudniu i dzisiaj przyszedł w komplecie

- na moje pytanie zadane w nocy nt. czy sprzęt sprzedawany przez sklep na allegro będzie dostępny także na ich stronie, o 7 rano dostaję odpowiedź, że towar został dodany do oferty.

 

Podsumowując kontakt i szybkość działania rewelacyjna. Do tego ceny jedne z lepszych na rynku.

Dla powówniania towar zamówiony w browamatorze o tej samej godzinie nadal czeka na spakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się i ja do tematu. Glukoza i parę innych artykułów- P. Tadeusz z Radzionkowa. Piwodziej, Ale piwo, te trzy sklepy spoko. Obecnie ze względu na 'tubylczość' Sklepzinnejbeczki. Glukoza z 'Piwowin' jest super, paka 6kg, czyściutka, mniam, mniam. Materiały do wina są na www.wino-domowe.pl , czasami coś tam kupię, są w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa Twojego Browaru jak najbardziej godna pochwały:

http://twojbrowar.pl/prestashop/pl/chmiel-szyszka/1116-chmiel-experimental-366-szyszka-50g.html

 

Za ich profilem na fb:

 

"Dzięki uprzejmości jednego z plantatorów chmielu pojawiła się w naszej ofercie eksperymentalna odmiana amerykańskiego chmielu, który być może od przyszłego roku wejdzie do masowej produkcji, jak będzie się nazywał jeszcze nie wiadomo, na razie to po prostu "Experimental". Zachęcamy do spróbowania i podzielenia się wrażeniami. Póki co wąchaliśmy - pachnie niezwykle intensywnie, tropikalnie i słodko"

 

Gratka dla wszystkich miłośników amerykańskich chmieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja laurka dla twojbrowar.pl

 

Chyba największy wybór chmieli i słodów. Świetne miejsce dla kogoś kto lubi poeksperymentować z nietypowymi składnikami. Najlepszym przykładem jest ten eksperymentalny chmiel bez nazwy opisany w poście wyżej - który inny sklep oferuje podobne atrakcje?

Przy jednym zamówieniu zaliczyli drobną obsuwę, ale załatwili sprawę szybko i profesjonalnie. To dla mnie szczególnie istotne, bo dla mnie prawdziwym testem sklepu jest to jak załatwia ewentualne problemy.

Zamówienie złożone wczoraj o 21 dziś o 10 miało status "paczka wysłana".

Edytowane przez adamsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złego słowa na BA powiedzieć nie mogę. W piątek kupiłem tam kilka rzeczy, jedynie dlatego, że przyjmują płatność kartą (za co wielki +).

W środę rano paczka była na miejscu w domu. Nie jest to najszybsza przesyłka jaką widziałem, ale była kompletna, dobrze zapakowana itd.

 

Natomiast w drugą stronę zaskoczył mnie TwójBrowar. Tego samego dnia co w BA złożyłem i w TB zamówienie. Zaraz po złożeniu napisałem mejla, że chętnie bym odebrał osobiście zakupy po weekendzie i dostosuję się do obsługi. Odpowiedzi zero. Próbowałem się kilka razy dodzwonić - też nic z tego. Wysłałem kolejną wiadomość - również bez odpowiedzi. Nawet będąc w okolicy wpadłem do siedziby, odbiłem się od drzwi i tyle... Także na chwilę obecną zachwytów nie rozumiem i jak uda mi się kiedyś odebrać co tam kupiłem, to będzie to mój ostatni zakup w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w drugą stronę zaskoczył mnie TwójBrowar. Tego samego dnia co w BA złożyłem i w TB zamówienie. Zaraz po złożeniu napisałem mejla, że chętnie bym odebrał osobiście zakupy po weekendzie i dostosuję się do obsługi. Odpowiedzi zero. Próbowałem się kilka razy dodzwonić - też nic z tego. Wysłałem kolejną wiadomość - również bez odpowiedzi. Nawet będąc w okolicy wpadłem do siedziby, odbiłem się od drzwi i tyle... Także na chwilę obecną zachwytów nie rozumiem i jak uda mi się kiedyś odebrać co tam kupiłem, to będzie to mój ostatni zakup w tym miejscu.

Odpowiedzi na maile od twojbrowar dostaję najczęściej w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Kiedyś wysłałem maila w sobotę po 21 i dostałem odpowiedź 2 minuty później. Gdybym miał problem z kontaktem to na pewno bym nie wystawił laurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na maile od twojbrowar dostaję najczęściej w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Kiedyś wysłałem maila w sobotę po 21 i dostałem odpowiedź 2 minuty później. Gdybym miał problem z kontaktem to na pewno bym nie wystawił laurki.

no ja nie wątpię, że "po znajomości" nikt tu nikomu nie słodzi ;) ale widocznie ja wykorzystałem limit szczęścia nie mając problemów z BA i gdzieś to się musiało zrównoważyć, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z TB różnie miałem, za pierwszym razem w ogóle nie mogłęm się z nimi dogadać co do teminu odbioru osobistego, dość długo czekałęm na odpowiedzi na maile.

Za drugim razem zaś bez problemów, odpowiedzi błyskawicznie, umówione, odebrane (chociaż przyznam ze musiałem czekać na miejscu na ześutowanie, bo nie było przygotowane :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep Homebrewing.pl

 

No i przyszedł czas abym ja się podzielił opinią na temat tego sklepu..

 

* Realizacja zamówienia przebiegła ekspresowo. Chyba najdłużej przebiegło przejście przelewu między bankami :D

* Paczki ładnie opakowane, szklane elementy, bądź substancje niebezpieczne zabezpieczone nieco bardziej tudzież przed przypadkowym wysypaniem bądź potrzaskaniem.

* Jako że robiłem pierwszy raz zakupy, bardzo miłym zaskoczeniem było to że cały czas dostawałem powiadomienia na jakim etapie jest przygotowanie mojej paczki

* o surowcach nie ma chyba co pisać, bo są takie same jak w innych sklepach różnią się co najwyżej ceną i tutaj także miłe zaskoczenie bo ceny są przynajmniej w moim mniemaniu bardzo przystępne.

* Chyba jedyny minus przynajmniej dla mnie to to że woreczki z chmielem nie są na zamknięcia strunowe :)

 

No i to chyba wszystkie przemyślenia na ten temat :)

 

Ps. przypomniało mi się, że otrzymałem mały gratis, otóż otwieracz na piwo z nadrukiem sprzedawcy, miły prezent, będę mógł sobie kolejny otwieracz do kluczy przyczepić :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie używam jak na razie tylko szyszek, ponieważ obawiam się nieco tego osadu bo całą warkę zazwyczaj gorącą przelewam jednym przechyleniem garnka do fermentatora polipropylenowego i później czekam aż ochłodnie (nie mam chłodnicy). No i obawa że wszystkie śmieci także się przeleją :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Alepiwo

Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej, będąc przejazdem w Tyczynie, wstąpiłem do magazynu i odebrałem drobne zakupy. Pocztą czy kurierem byłoby to nieopłacalne.

Obsługa bardzo miła, właściciel udziela fachowych rad. To zdecydowanie sklep, w którym będę robił zakupy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem bardzo pochwalić Homebrewing.pl za błyskawiczną akcję, naprawdę bardzo duży plus. Pani z Piwodziej.pl również się należy dobre piwko i plus za pozytywne załatwienie spray, naprawdę czułem że robi co może i się udało z dostarczeniem surowców na czas. Nie chciałbym wdawać się w szczegóły ale pani z Piwodzieja podejrzewam że skojarzy o co chodzi ;)

Paweł z Norwegii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.