Skocz do zawartości

Księga pochwał zadowolonych klientów


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - tempo dostarczenia towaru jest też zależne od logistyki przewoźników - choć przede wszystkim od czasu przygotowania przesyłki przez sprzedawcę. Osobiście duży plus ode mnie otrzymuje Centrum Piwowarstwa - przesyłki przygotowywane szybko, sprawnie i korzystają z usług ups - paczka do 30kg za 17zł - tak , za to mogę z czystym sumieniem podziękować i pochwalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie moze jakas zaufana osobe w slodownii strzegom z ktora stale wspopracujecie? taka ktora nie bedzie marudzila nad drobnymi zamowieniami? i jak zchodzi z realizacja zamowien z tej slodowni... ile czasu od zamowienia? dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz odpowiedni temat:

http://www.piwo.org/topic/6954-slody-ze-slodowni-strzegom/page__hl__%20s%C5%82odownia%20%20strzegom

A Pani Marta Pająk nie gryzie i jest bardzo fajną osobą, ona prowadzi wszystkie dla detalistów zakupy. A tu masz adres do sklepu internetowego zarejestruj się i kupuj do woli :Phttp://www.slodowniastrzegom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi HB w jednym zamówieniu zamiast dwóch opakowań drożdży dolniaków W34/70 przysłali pszeniczniaki WB-06.

Było to jeszcze przed sezonem warzenia, tylko przeliczyłem ilość bez sprawdzania zgodności z zamówieniem. Moja wina :lol:

 

Co nie zmienia faktu, że wciąż u nich kupuję. A gęstwę dolniaków załatwiam po znajomości :P z Browaru Piwna

Edytowane przez stachu68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam pochwalę sklep w Radzionkowie dla odmiany. Stacjonarny sklep piwowin.pl moim zdaniem jest najlepszy w regionie. Stale się w nim zaopatruję w prawie wszystko. Wielkie plusy za sympatyczną i fachową obsługę, bogaty wybór chmieli amerykańskich, czy lokalizację (sklep znajduje się z 50m od stacji pkp Radzionków Rojca). Szczerze polecam tam zajrzeć wszystkim Ślązakom, a w szczególności tym co mieszkają blisko stacji pkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pochwalę sklep w Radzionkowie dla odmiany. Stacjonarny sklep piwowin.pl moim zdaniem jest najlepszy w regionie.

 

Potwierdzam. Zresztą mają dużo więcej niż na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwale PiwoPiweczko - zamowienie telefoniczne o 12,40 i nastepnego dnia kurier u mnie (+ drobne gratisy)

 

Nie polecam BrowAmatora - zrobilem spore zamówienie 26.03 kurierem za pobraniem. Jak dzwoniłem w czwartek kobieta miło poinformowala mnie ze wyślą po świetach. I tak zamiast robic pierwsze zacierane piwko z nudów popijam jakieś ścieki z marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pochwalę po raz kolejny Sklep detaliczny Słodowni Strzegom, towar zamówiony w środę doszedł w piątek choć myślałem, że po świętach przyjdzie ;) wielki plus dla nich dzięki temu mogę warzyć na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwalę Homebrewing - bardzo fajna korespondencja mailowa z Panią Dorotą, co ważne owocne użycie arkusza własnej receptury i obietnica spełnienia drobnych sugestii. I oczywiście przesyłka szybko przekazana kurierowi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako świeżak piwowar z chęcią napiszę dobre słowo o Sklepie z innej beczki. Po wczorajszej rozmowie telefonicznej i rezerwacji - dzisiaj osobiście nabyłem trochę sprzętu u Marcina, gdzie oprócz towaru otrzymałem wiele cennych porad i piwko do degustacji. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja daję ogromy + dla HB i ogromny - dla BA.

Czemu?

HB: zakupy robione już kilka razy i zawsze (poza jednym razem, ale o tym dalej) towar docierał do mnie na drugi/trzeci dzień. Czyli towar wysyłany po maksymalnie dwóch dniach. Super miły i profesjonalny kontakt.

Przy jednych zakupach firma kurierska dała takiego ciała, że śledząc status przesyłki, towar rano był pobierany a wieczorem oddawany na bazie. Dodawać nie muszę, że kuriera oczywiście u mnie nie było. Po wysłaniu maila do HB, jeszcze tego samego dnia telefon z przeprosinami z HB (mimo oczywistej braku ich winy, w końcu sprawcą zamieszania był kurier, a nie HB) i informacją, że już interweniują w firmie kurierskiej. Następnego dnia kurier grzecznie puka do drzwi, a Pan Janusz za chwilę dzwoni z zapytaniem czy paczka już dotarła. Jeszcze raz przeprasza i obiecuje gratisowy transport przy kolejnym zamówieniu. Z opcji nie skorzystałem, bo całkiem wyleciało mi to z głowy ;) Ale w skrócie pełen profesjonalizm i dbanie o Klienta.

Na drugim biegunie ostatnie zakupy w BA.

BA: Mimo ostatnio pojawiających się negatywnych opinii o BA postanowiłem dać im szansę, tym bardziej, że nie miałem jakiegoś wielkiego parcia na zamówienie (chociaż jedna zaplanowana warka się nie odbyła) i dodatkowo Grifo HD w promocji. Myślę "spróbuję" w końcu BA to ma polskim rynku piwowarów domowych marka sama w sobie. I co?

Termin realizacji zamówionych towarów to 7 dni. Mija 7 dni i ani me ani be. Ósmego dnia piszę maila z zapytaniem o co chodzi. Odpowiedź: "Zamówienie w trakcie realizacji. Wyślemy jutro". Niestety "jutro" też się nie udało i wysłane dopiero 10 dnia. W sumie paczka przyszła po 2 tygodniach od zamówienia, bez słowa przepraszam, bez wyjaśnienia, po informacji dopiero po zapytaniu z mojej strony....

 

Moim zdaniem marketingowy samobój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy piwopiweczko - rewelacja :) Bardzo bardzo polecamy, przemiły kontakt, szybko i sprawnie. Zdecydowanie zakupy robimy tam.

 

Homebeer - także bardzo pozytywnie, szybko, sprawnie i profesjonalnie.

 

Twojbrowar - sam sklep ok, mają duży wybór i szybko towar wysłali, ale firma kurierska - fatalna! Co prawda ładnie sprawę odkręcili, ale towar dotarł z opóźnieniem i moimi zszarganymi nerwami... Nie zamawiam, chyba, że muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże słowa uznania i pochwała dla bromania.pl i Wiktora Saczuka.

Zamówione mieszadło z silnikiem i zasilaczem. Ustalenia przez dwa dni. W poniedziałek przelałem pieniądze a w piątek już był sprzęt u mnie w domu.

Kontakt mailowy błyskawiczny i jakość wykonanego sprzętu dobra.

Jeżeli ktoś myśli o mieszadle to z czystym sumieniem mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem ale czuję, że muszę! Dorota! HB ma u mnie w tej chwili największego + ! Po raz kolejny zamówienie ekstra szybko (środa pod wieczór zamówienie, dzisiaj o 16 kurier dowiózł) i jeszcze te miłe gratisy w postaci worków po słodzie (zawsze się przydadzą :) ) i otwieracz do butelek - niby nic a jak cieszy. Każdy zakup w Twoim sklepie to naprawdę przyjemność. Po poprzednich zakupach (również ekspresowe tempo realizacji) muszę potwierdzić profesjonalne podejście do klienta - oby tak zawsze było :) Naprawdę super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.