Jump to content
coder

Księga pochwał zadowolonych klientów

Recommended Posts

Skoro mamy taki watek, to chyba dla konsekwencji pasuje zrobić coś w stylu Księga skarg niezadowolonych klientów ;)

A ja dopisuję do pochwał jedną dla HOMEBREWING za tempo realizacji. Złożenie 27 listopada 22:56 ( wtorek ) a w piątek dostawa. To może nie dla wszystkich jest istotne, ale jeśli np.: moja lepsza połowa we wtorek twierdzi że jednak na weekend nigdzie nie wyjeżdżamy to realizacja zamówienia w 3 dni daje szanse na weekendowa warkę :beer:

Potwierdzam,u Dorotki wieczorem zamówienie, następnego dnia wysyłka i po 24h dostawa. W innym sklepie wieczorem zamówienie po 2 dniach meil z info o przygotowaniu do wysyłki i ...... tydzień nic ( żadne wymyślane zamówienie tylko worek słodu i paczka chmielu)

Guest franc

A ja chciałbym pochwalić sklep piwopiweczko.pl !

Bardzo dobra obsługa - fachowa - doradztwo, posyłam do tego sklepu moją pracownicę z kartką a jak coś nie pasuje to właściciel na własny koszt zadzwonił do mnie i radził co powinienem dobrać do wyrobu mojego piwa.

Towar zawsze świeży, duży wybór, no i możliwość otrzymania rabatu - to też ważna sprawa.

Potwierdzam,u Dorotki wieczorem zamówienie, następnego dnia wysyłka i po 24h dostawa. W innym sklepie wieczorem zamówienie po 2 dniach meil z info o przygotowaniu do wysyłki i ...... tydzień nic ( żadne wymyślane zamówienie tylko worek słodu i paczka chmielu)

Też doceniam szybką realizację w HB, ale jedną uwagę pozwolę sobie dorzucić.

Brakuje mi potwierdzenia na maila, że zamówienie zostało wysłane.

Aleee co z nim zrobiłeś ? ja dostałem trzy maile :

potwierdzenie złożenia zamówienia z podsumowaniem,

zmianę statusu na " w realizacji"

oraz zmianę statusu na "wysłane" z numerem nadania GLS,

...może jakiś spamożer Ci połknął ?

Aleee co z nim zrobiłeś ? ja dostałem trzy maile :

potwierdzenie złożenia zamówienia z podsumowaniem,

zmianę statusu na " w realizacji"

oraz zmianę statusu na "wysłane" z numerem nadania GLS,

...może jakiś spamożer Ci połknął ?

Po analizie udało mi się znaleść odpowiedź na problem z brakiem powiadomień. Mój serwer pocztowy odrzucał maile od automaów HB ze względu na błędny nagłówek.

Jak już taki wątek istnieje to dołączę się do pochwał dla Dori i homebrewing.pl - ekspresowe tempo realizacji (porównywałem z innymi dużymi sklepami), wszystko zawsze porządnie zapakowane i opisane, dorzucone niedawno słody ze Strzegomia , no i sklep dba o swoich stałych klientów :-)

Chciałbym pochwalić Dori i cały zespół HB za superszybką realizację zamówienia. Najszybszy sklep piwowarski według mnie.

Ja też polukruję.U Dori i Janusza zawsze mam to co chcę,i kiedy chcę,no i mam blisko więc na kawę też się załapię :D .Jesteście Wielcy! :okey:

Ja pochwalę "homebeer.pl". O godzinie 14 wysłałem do pana Roberta zapytanie przez GG o dostępność towaru i możliwość doręczenia na terenie Lublina. O godzinie 18 towar został doręczony do mojej Babci z gratisowymi kalendarzykami ;)

Dla mnie HB najlepszy , termin realizacji , szybki kontakt w razie pomyłki w zamówieniu ( mojej ), brawo !!!!

Edited by pepe11

Plus dla HB za poziom i szybkość obsługi, plus dla Strzegomia za karmelową 600 (sam słód pachnie i smakuje rewelacyjnie, karmel-biszkopt-kawa bez akcentów kwaskowatych)

Edytuję wpis jak spróbuję fermentującej na samych słodach ze Strzegomia Black IPY.

Wszyscy chwalą HB ja dla odmiany napiszę parę ciepłych słów o centrumpiwowarstwa, po raz drugi błyskawicznie przygotowali zamówienie. 2 dni i towar w domu:)

No a ja przetestowałem TB, i ponieważ już inne sklepy mnie rozpuściły to nie smolę za tempo dostawy, bo teraz żeby zrobić wrażenie musieliby wysłać towar przed złożeniem zamówienia ;)

Natomiast szacun im za opakowanie - kupiłem 6 szklanek - wg mojej oceny do ich zapakowania zużyto ze dwa kartony po telewizorze i rolkę taśmy, ale dojechały całe i zdrowe w towarzystwie kilkunastu kilogramów słodu. Pakowanie drożdży pochwalił już Coder i ja się dołączam :okey:

Centrum Piwowarstwa, ekspresowa realizacja zamówienia, we wtorek wieczorem zamówione, a w czwartek po południu u mnie była już paczka :)

Kupowałem HomeBeer i tam szybkość i kontakt są super. W CP szybkość, jak dla mnie również ekspresowa.

Jedni i drudzy w obsłudze są dobrzy i niech tak zostanie, w innym "wielkim" sklepie z branży szybkość przekłada się chyba na coś innego (ale nie wiem na co?).

Chciałem pochwalić HB, ale tak sobie pomyślałem, właściwie za co? Za to, że szanują klienta? Za to, że są uczciwi? Że mają świetny asortyment i przystępne ceny? Że nie spoczywają na laurach, tylko wprowadzają nowe produkty? Nie, nie będę jednak tego chwalił, to przecież normalne w normalnym handlu ;)

Ja właśnie zrealizowałem zamówienie w homebeer. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, śrutowanie w cenie. Jestem bardzo zadowolony.

Wieeeeeeeeeeeeelki + dla HB za błyskawiczne przygotowanie towaru do wysyłki i co jeszcze milsze wysłanie go przed wpłynięciem środków na konto (dodam, że był to mój pierwszy zakup w tym sklepie) - dzięki temu pierwszy wolniejszy weekend uratowany będzie nadrabianie zaległości

Z mojej strony wielki plus dla BA... wiem wiem...slyszalem w tym miejscu ze odpuscili sobie drobnych klientow ale jesli sam nie sprawdze to nie bede wiedzial....we wtorek zamowione ok 14ej droga mailowa...za dwie godz cos sie urodzilo i telefonicznie domowione....fajna korespondencja mailowa i w czwartek mail ze zakupy zabral kurier i w piatek ok 11ej pod drzwiami kurier z przesylka....dostalem przesylke ponizej 70 godz z drugiego konca kraju... napewno powtórzę u nich zakupy bo w mojej opinii warto