Skocz do zawartości

17 marca 2013 Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Adam ,to ile butelek przewidzieć?

Nie wiem dokładnie ile będzie piwowarów. Na pół litra jest ok 5 osób trzeba liczyć. Wychodzi że na pewno 5 butelek lub 6. Dajcie po 7 jak coś zostanie to wypijemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na konkursie próbki były za duże, szczególnie na początku. Później wszystkie smaki mieszały się w ustach ;) może warto pomyśleć chociaż o 0,5 l wody mineralnej dla sędziów ;)

 

Co do kategorii to chyba odpadam. Raz uwarzyłem Grodzisza, ale smak wędzonki w piwie mi nie odpowiada, męczyłem się z nim dobre kilka miesięcy. Ostatnio była kategoria otwarta i nawet bardzo dobrze wszystko wyszło. Jestem za tym że należy dążyć do jednej kategorii, ale uwarzmy piwo, które jest akceptowane przez większe grono piwowarów. Może jakaś pszeniczka, albo jak kilka postów wyżej zielone. Na św. Patryka jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa, szpital to nie sala zabaw. Co do wody, jak nie zamarznie to poleci z kranu - przeca na śląsku najlepszo woda z kokotka.

A co do kategorii to została już ogłoszona: ZIELONE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Proszę nie zapomnieć piwa na konkurs zabrać :D i proszę zabrać po 5 butelek, wszak nas będzie sporo osób.

Jeśli ktoś ma więcej zielonego to max. po dwa piwa można zabrać.

Oceniają piwowarzy, kto chce oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania wszystkim gościom za przybycie. Impreza jak co roku przebiegła pomyślnie. Piw do degustacji było co niemiara, co najważniejsze nie było ani jednego kwasa, dzięki czemu poziom piw był bardzo wysoki - tu widać jak wszyscy udoskonalili swoje browary.

Konkurs przebiegł bardzo sympatycznie, choć piwa zielone nie będą naszymi ulubionymi do degustacji.

Raz jeszcze dziękuję za przybycie i do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.