Skocz do zawartości

17 marca 2013 Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku chętnie zapraszam piwowarów domowych do wzięcia udziału w spotkaniu piwowarów domowych z okazji 17 marca czyli Patryka.

Tym razem impreza odbędzie się w Chorzowie, tam gdzie Śląskie Spotkania Weny.

Jak co roku będzie konkurs piw domowych, które oceniają sami piwowarzy domowi. Tym razem chodzi mi na myśli parę kategorii, w szczególności coś porządnie wędzonego. Jednak po przemyśleniu chcąc NASZYCH zachęcić do warzenia pod konkurs może by jednak uwarzyli coś Zielonego (nie tylko o kolor chodzi ale bardziej o smak - "może czas przenieść smak zielonej pleśni w pianę").

Czekam jednak na Wasze (uczestników) propozycje powiedzmy do 22-go tego miesiąca. Sam myślałem na czymś wędzonym (bo lubię), na schwardzbierze (którego uwielbiam, szczególnie tą porą) oraz Zielonym (dzięki temu uwarzymy coś porządnego i w tym samym czasie mamy konkurs co w Szczecinie) - no myślę że będzie to większą inspiracją dla piwowarów ze południa.

 

Impreza niestety jak poprzednie zamknięta oraz limitowana - kto pierwszy ten lepszy!!!!! (zgłoszenia na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone-miętowe?

 

Tak, ustaliliśmy zatem że będzie ZIELONE a cała reszta będzie Waszą interpretacją. Sami ocenimy, mam nadzieję, że jak będą dobre piwa to ogadamy zasłużone pudła przy piwie. Niestety ze względu na ilość uczestników (sędziów) trzeba będzie oddać dojść wielką ilość do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jakieś właśnie BJCP tylko o wyobraźnię, dalej kawał fajnej roboty, dalej to już tylko spotkanie, konkurs a w nim o dyskusje na temat właśnie tych piw

Trzymak kciuki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że od razu się zapisałem. :D

Szukam listy i nie mogę się doszukać :/ . Czyli mam rozumieć, że jestem na liście rezerwowej :lol: :lol: ?

Przecież Cię dopisałem na normalną listę, Ciebie też się udało. :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.