Jump to content
Pieron

17 marca 2013 Patryk u Pierona

Recommended Posts

Jak co roku chętnie zapraszam piwowarów domowych do wzięcia udziału w spotkaniu piwowarów domowych z okazji 17 marca czyli Patryka.

Tym razem impreza odbędzie się w Chorzowie, tam gdzie Śląskie Spotkania Weny.

Jak co roku będzie konkurs piw domowych, które oceniają sami piwowarzy domowi. Tym razem chodzi mi na myśli parę kategorii, w szczególności coś porządnie wędzonego. Jednak po przemyśleniu chcąc NASZYCH zachęcić do warzenia pod konkurs może by jednak uwarzyli coś Zielonego (nie tylko o kolor chodzi ale bardziej o smak - "może czas przenieść smak zielonej pleśni w pianę").

Czekam jednak na Wasze (uczestników) propozycje powiedzmy do 22-go tego miesiąca. Sam myślałem na czymś wędzonym (bo lubię), na schwardzbierze (którego uwielbiam, szczególnie tą porą) oraz Zielonym (dzięki temu uwarzymy coś porządnego i w tym samym czasie mamy konkurs co w Szczecinie) - no myślę że będzie to większą inspiracją dla piwowarów ze południa.

Impreza niestety jak poprzednie zamknięta oraz limitowana - kto pierwszy ten lepszy!!!!! (zgłoszenia na PW).

Już się zgłosiłem.

Zielone-miętowe?

Guest franc

Ja tez chetny a osoba towazyszaca tez moze ze mna wpasc

Ja myślę, że PIWO ZIELONE to dobry pomysł, może zdominujemy konkurs Szczeciński. :D

Adam możesz mnie śmiało dopisać do listy z osoba towarzysząca.

Ja już też się wpiszę, bo później może miejsc braknąć .

Gabi + 2

Cześć.

Od dawna się szykuje warzyć zielone. Mi kategoria pasuje.

Rezerwuje Szwed +1

Adaś my też się piszemy na spotkanie tj. Ja i Grazia.

co do kategorii piw to może kategoria open ?

Piotr

No i dobrze-zaraz wszystkich dopisuję.

Niestety, ale jak w tym roku impreza będzie płatna niestety, myślę że cena będzie w okolicach35zł/os.

Zielone-miętowe?

Tak, ustaliliśmy zatem że będzie ZIELONE a cała reszta będzie Waszą interpretacją. Sami ocenimy, mam nadzieję, że jak będą dobre piwa to ogadamy zasłużone pudła przy piwie. Niestety ze względu na ilość uczestników (sędziów) trzeba będzie oddać dojść wielką ilość do oceny.

Ludzie, czy Wy oszaleliście? W chwili obecnej brak miejsc. Po dobie pozostaje lista rezerwowa.

A czego się spodziewałeś :D Już na piątkowym spotkaniu miałeś przecież tabun chętnych!

Guest franc

A jakie to jest piwo zielone ??

coś Zielonego (nie tylko o kolor chodzi ale bardziej o smak - "może czas przenieść smak zielonej pleśni w pianę").

Tak jak Pieron napisał, a to już zależy od Twojej wyobraźni i inwencji.

Tu nie chodzi o jakieś właśnie BJCP tylko o wyobraźnię, dalej kawał fajnej roboty, dalej to już tylko spotkanie, konkurs a w nim o dyskusje na temat właśnie tych piw

Trzymak kciuki..

Całe szczęście, że od razu się zapisałem. :D

Szukam listy i nie mogę się doszukać :/ . Czyli mam rozumieć, że jestem na liście rezerwowej :lol: :lol: ?

Całe szczęście, że od razu się zapisałem. :D

Szukam listy i nie mogę się doszukać :/ . Czyli mam rozumieć, że jestem na liście rezerwowej :lol: :lol: ?

Przecież Cię dopisałem na normalną listę, Ciebie też się udało. :okey: