Skocz do zawartości

WITRYNA CHŁODNICZA do leżakowania


cjhouse

Rekomendowane odpowiedzi

A ze sie nic nie odzywam tylko czytam.,to witam kolegów

 

Leżakowanie w tem...pokojowej zaczyna mnie juz irytować,a najbardziej pora letnia,a w piwnicy tez niema gdzie trzymać,bo samego opalu od groma,to namyślałem takie cos,i co byście doradzili,bo ja mysle ze by bylo dobre,nawet i na dolniaki.

 

http://allegro.pl/witryna-lodowka-chlodziarka-norcool-f-vat-no-frost-i2771568423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle tak by pety(butelki z lodem) dac w środek,i bez żadnego prądu by se schładzało,i raz dziennie butelki wymieniac,i bylo by git..I tak chyba kurna zrobie i se kupie.

 

Zupełnie nie rozumiem jak można wyrzucić kasę na lodówkę i używać jej bez prądu.... Toć możesz sobie skrzynię z płyt styropianowych zrobić wyłożyć folią którą się przykleja za grzejniki lub karimatą obkleić w środku a efekt ten sam tylko koszty kilkaset razy niższe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dałem przykład,co chciałbym nabyc,a możliwe ze uda sie sie za grosze,bo mam do tego zrodlo,wiec zbytnio mi na tym nie zalezy czy bedzie sprawna czy nie,,a robic to nie dla mnie

 

To trochę tak jak kupić telewizor najlepiej z 55cali i jeszcze lepiej uszkodzony a co..... wrażenie robi a że nie działa to już nie ważne..... Zrobisz jak uważasz ale dla mnie kupno takiej lodówki żeby wkładać do niej zamrożone PET-y nie jest interesem i żadnym usprawnieniem chyba że radość sprawi ci patrzenie na nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeden taki egzemplarz jako wielofunkcyjny i nie wyobrażam sobie funkcjonować bez niego. Podany w opisie aukcji zakres temperatur - od 2stC - wydaje mi się nierealny. Najniższą temp. jaką zanotowałem w swojej witrynie to 4-5stC.

Prąd żre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeden taki egzemplarz jako wielofunkcyjny i nie wyobrażam sobie funkcjonować bez niego. Podany w opisie aukcji zakres temperatur - od 2stC - wydaje mi się nierealny. Najniższą temp. jaką zanotowałem w swojej witrynie to 4-5stC.

Prąd żre...

 

Moja bez problemu chłodzi do -1( niżej nie próbowałem), termostat wymieniłem na elektroniczny z dużym zakresem regulacji.

Może Twój termostat ma min. 4 st, a może warto pomyśleć nad kontrolą ciśnienia czynnika chłodniczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja bez problemu chłodzi do -1( niżej nie próbowałem), termostat wymieniłem na elektroniczny z dużym zakresem regulacji.

Może Twój termostat ma min. 4 st, a może warto pomyśleć nad kontrolą ciśnienia czynnika chłodniczego?

Mrozi piwo ale na górnej półce - zaraz przy tych chłodzących "blachach". Poniżej zejdzie do 4stc, co i tak starcza na dolniaki (wejdą 2 wiadra 25L).

Dzięki za podpowiedź - w elektronice jestem lewus, może odezwę się na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja bez problemu chłodzi do -1( niżej nie próbowałem), termostat wymieniłem na elektroniczny z dużym zakresem regulacji.

Może Twój termostat ma min. 4 st, a może warto pomyśleć nad kontrolą ciśnienia czynnika chłodniczego?

Mrozi piwo ale na górnej półce - zaraz przy tych chłodzących "blachach". Poniżej zejdzie do 4stc, co i tak starcza na dolniaki (wejdą 2 wiadra 25L).

Dzięki za podpowiedź - w elektronice jestem lewus, może odezwę się na PW?

 

Ja też, po prostu stary termostat dałem na max i pomiędzy niego, a sprężarkę wpiąłem nowy, dokładniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.