Skocz do zawartości

Podprodukcja w "browarach regionalnych"


arusb

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dziś dowiedziałem, że na jarmarku bożonarodzeniowym w moim mieście będą stoiska z "piwem tradycyjnym". Zadałem pytanie organizatorom kto zacz będzie sprzedawał to piwo i się zdziwiłem, bo okazało się, że 6km od Środy ktoś warzy piwo i to w dodatku do sprzedaży. Co zdziwiło mnie jeszcze bardziej to informacja jaką znalazłem w internecie na temat tej firmy. Zajmuję się ona... sprzedażą węgla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/..._sprzedazy.html

 

no i jak ma się ten artykuł do poprzedniego?! Generalnie wszystkim rośnie :D .

Czy to może oznaczać odwrót od marek tzw. "średniej" półki i tendecję do wyboru albo region, albo Harnaś ? Nie sądzę.

Edytowane przez gottri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,13105502,Ile_zarabia_Kompania_Piwowarska_na_jednej_butelce.html?as=2

 

ciekawe stwierdzenie:

 

"W lipcu wprowadziliśmy na rynek piwo Książęce w trzech wariantach: Ciemne Łagodne, Czerwony Lager i Złote Pszeniczne. To lokalne piwo segmentu premium, dla wielbicieli piwa poszukujących nowych smaków. To również nasza odpowiedź na pewien trend światowy związany z rozwojem bardziej niszowych marek, wynikający z większej skłonności konsumentów do eksperymentowania. Tendencja ta sprzyja rozwojowi małych browarów. One powstają miedzy innymi w Stanach, ale także w Polsce. Nie postrzegamy jednak ich rozwoju jako zagrożenia. Nowe browary wzmacniają zainteresowanie piwem - na czym zyskuje również Kompania Piwowarska."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.