Jump to content
malymiki

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00

Recommended Posts

Pan Marek Puta z Piwoteki zarezerwował nam właśnie stolik w 'Black Hole', czyli wnęce po prawej, patrząc w stronę baru.

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów odbędzie się w Piwotece Narodowej w środę 13 lutego o godzinie 17:00 !!

Cieszę się niezmiernie, że w końcu będę mógł się z Wami poznać :)

Przekażcie wieści dalej!

Pozdro, Kuba

ps. Rezerwacja jest na około 10 osób, jeśli będzie nas więcej to na pewno sobie jakoś poradzimy ;).

Fajnie, jak będziecie brać piwa do degustcji to weźcie też z jedno żeby zostawić w piwotece dla właścicieli. Ostatnio parę zostawiliśmy i myśle, że i tym razem przydałby się taki miły gest.

Do zobaczenia w środę,

Ja niestety nie będę mógł się pojawić na spotkaniu (pracuję do 22).

Kurczę, szkoda.

Trzeba było mówić, że środa Ci zupełnie nie pasuje, a daleko masz, może na jakąś godzinkę byś wpadł? :D

Postaram się wyrwać z pacy wcześniej i być na 17-tą, choć najbardziej prawdopodobne, że dotrę dopiero na 18-tą. Próbowałem dziś moje piwko i na razie średnio nadaje się do degustacji, jeszcze parę dni zostało więc mam nadzieję, że będzie w miarę pijalne ;)

Kurczę, szkoda.

Trzeba było mówić, że środa Ci zupełnie nie pasuje, a daleko masz, może na jakąś godzinkę byś wpadł? :D

Spoko następnym razem się uda.

Dzięki za spotkanie, degustacje i oceny piwa:) Tak mnie wczoraj sen zmógł, że ledwo do łóżka dotarłem:)

I o dziwo dziś głowa prawie nie boli.

Darek, Tomek jak wypijecie piwko ode mnie to dajcie znak co w nim jest nie tak :)

Do następnego razu! :beer:

Widzę, że mam czego żałować, niestety musiałem zostać dłużej w firmie i nie dałem już rady dojechać. Mam nadzieję, że to cykliczne spotania więc sobie odbiję ;)

ale i tak "Wspomnienie elektryka" vel. "Spalony kabel elektryczny" rządzi :P

Jeszcze kilka butelek mam więc jeśli ktoś reflektuje to użyczę ;) .

Mam nadzieję, że to cykliczne spotania więc sobie odbiję ;)

Są pewne plany co do kolejnego spotkania przy okazji nawet może jakiś konkursik się odbędzie wszystko póki co z tego co wiem jest w fazie projektu.....

To jak Panowie robimy jakieś wstępne założenia do konkursiku o którym rozmawialiśmy?

kategoria piwa: "wiosenne" ??

termin: ?? (tak aby poleżało trochę w butelkach) - ktoś w ogóle musi pogadać z Piwoteką

kategoria konkursu: konsumencki ??

Edited by jogo3333

kategoria myślę, że właśnie open, czyli piwa wiosenno-letnie, także ze względu na termin. Chyba coś o maju gadaliśmy.

Kuba coś już się z Piwoteką kontaktował.

kategoria myślę, że właśnie open, czyli piwa wiosenno-letnie, także ze względu na termin. Chyba coś o maju gadaliśmy.

Kuba coś już się z Piwoteką kontaktował.

Super trzeba coś robić pozytywnego w tym mieście.

Piwko smakowało moim kobietom,choć mogło by być ciut słodrze

Od ostatniego naszego spotkania minął już prawie miesiąc, może by znów zorganizować jakiś panel degustacyjno-dyskusyjny.

Wstępnie proponował bym to samo miejsce co zwykle, a data jeszcze do ustalenia ale myślę, że jakiś drugi tydzień kwietnia.

Lepiej wcześniej ustalić żeby jak najwięcej osób mogło przyjść :)

Co sądzicie?

Ja jestem jak najbardziej za tyle że nic nowego nie udało mi się uwarzyć od ostatniego razu...na szczęście są jeszcze jakieś zapasy...myślę że jeśli dojdzie spotkanie do skutku to powinniśmy jakieś decyzję co do tego konkursu podjąć bo powoli z piwa wiosennego robi nam się letnie.

Pozdrawiam