Jump to content

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00

Recommended Posts

• Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam! Ja się jeszcze zapiszę . Swoją drogą, patrząc na ilość browarników na Retkini, kolejne spotkanie powinniśmy urządzić na ławeczce w tym ogrodzonym skwerku przy Napierskiego albo drink-barze Zło

Dziękuję za miłe spotkanie.   To było dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie - tak patrzyć i nie pić... Więcej tego nie powtórzę.

Zarezerwowałem stolik na 19stą w Eclipse Inn - Środa 18 czerwiec. Oczywiście musimy zostawić troche piw w eclipse i na początku zakupić przy barze ale myślę że nie będzie z tym problemów. Piszcie kt

Ja szczerze wolałbym 06.02, wcześniej wtedy kończę pracę, a od piątku rano mam jazdy na kursie i wolę nie być po spotkaniu:)

Poza tym od czwartku jest chyba już nieco większy ruch w Piwotece i nie wiem co oni na to:)

PS. Widzę, że dobrze że do was napisałem:) W końcu las rąk:)

Edited by nikiboom

Hm to może nie robić tego spotkania na chybcika w przyszłym tygodniu tylko na spokojnie się umówić za dwa powiedzmy 12-12 lutego? Każdy by sobie już termin zaklepał.

Underoak co Ty na to? Nie będzie za późno?

Dla mnie poniedziałek też może być, prawdopodobnie w pubie będzie mały ruch i nie będą robili problemów z rezerwacją.

Nie wiem jak Wy, ale ja będę musiał uciekać najpóźniej o 22, ostatni autobus do Brzezin mam 22.39, to tak w kwestii wczesnej pory spotkania.

ja będę musiał uciekać najpóźniej o 22, ostatni autobus do Brzezin mam 22.39

Podobny problem mam tyle, że nie autobus - a pociąg, nie do Brzezin - a do Skierniewic i nie o 22:39 - a o 22:53 :P

No i wolnego nie dostanę w poniedziałek, czyli po robocie na wariata do tej Łodzi spróbuję pojechać :)

Edited by Swiaderny

Dobra panowie, 5:3 za środą. Kto jeszcze nie głosował niech zagłosuje bo w sumie to już data jest blisko, a po to miało być to w przyszłym tygodniu żeby mieć więcej czasu na żeby dograć sobie terminy:)