Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Będe celował żeby być tak ok 17.30 - 18, ale znając mnie będe pewnie wcześniej:) Przytagram parę butelek z szybko topniejącej warki nr 1:)

A czy macie panowie jakieś "znaki szczególne" żebym wiedział, że Wy to "Wy"?

Koniec języka za przewodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wolne w fabryce - powinienem być 17:30-18 (chyba, że pociąg 'gumę' złapie :P)

No i d*** blada :/ Zawsze tak jest, że jak człowiek chce to nie wychodzi. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że będzie to impreza cykliczna! Udanej 'wymiany doświadczeń' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana doświadczeń była bardzo udana:)

Dziękuję wszytkim przybyłym za zacny browarniczy poczęstunek, wszystkie piwa ( i ich wysokoprocentowe pochodne) były bardzo smaczne:)

Mam nadzieję, że takie spotkania takie będą odbywać się w miarę cyklicznie:)

Wszystkich, którzy nie chcieli lub nie mogli się pojawić, zapraszam serdecznie, atmosfera jest niezwykle sympatyczna.

Warto by również, podziękować Pwiotece Narodowej za przyjęcie nas w swoich progach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam szacowne grono łódzkich piwowarów,

czy bylibyście chętni na spotkanie degustacyjne? Termin to następny tydzień, miejsce nieustalone (zapewne Piwoteka), godzina i termin dokładny do ustalenia.

Oprócz degustacji wraz z underoak'iem chcieliśmy podyskutować na temat pewnego pomysłu na piwowarską imprezę, którą w Łodzi można by zorganizować.

Jacyś chętni?

Ja od siebie proponuje Stouta chmielonego na zimno Nelsonem i IPĘ na Opalu i Smaragdzie

Edytowane przez nikiboom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.