Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też miałem pytać :)

Piszecie o 3 różnych piwach? (np. po 2 butelki z każdego) Będę pierwszy raz, więc wolę się upewnić.

Dokładnie. Ja zamierzam wziąć 3 piwa po 2 butelki + ze 2-3 butelki dla obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas spoko, nic nie boli :)

Stwierdziliśmy, że na spotkaniach są coraz lepsze piwa. Nie wiem czy wynika to z faktu, że Ci co warzyli gorsze przestali przychodzić (albo przestali w ogóle warzyć) czy po prostu rozwijamy się jako piwowarzy, ale naprawdę - wczoraj piwa były tylko dobre i bardzo dobre. Tak trzymać!!

I jeszcze prywata do Cichusa - odłóż proszę dla mnie jedno dyniowe, jakoś przy okazji odbiorę, bo mi Żona cały czas suszy głowę " załatw mi jedno, załatw" :) Dla niej numero uno :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze prywata do Cichusa - odłóż proszę dla mnie jedno dyniowe, jakoś przy okazji odbiorę, bo mi Żona cały czas suszy głowę " załatw mi jedno, załatw" :) Dla niej numero uno :okey:

Nie ma problemu :) btw, jak gęstwa? Nada się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim, gdzie można spotkać się w gronie piwowarów w Łodzi i dać do spróbowania swoje piwko, a także spróbować innych? Czy w ogóle jest takie miejsce?

 

Nie doczytałem, organizujecie spotkania, więc pytanie czy nadal jeszcze się spotykacie?
Chciałbym żeby ktoś spróbował mojej warki, z chęcią też spróbuje czyjejś.

Edytowane przez xyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W  ogóle to się spotykamy jak się namówimy :) Przyjmują nas pod swe skrzydła dobre piwiarnie w Łodzi. Można by spróbować coś zorganizować jak będą chętni. Jakby co, to ja chętny jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj stoi zabutelkowany American Stout i Coffee Stout. Dopiero zaczynam robić zimowe zapasy  ;) 

Dajcie jakieś miejsce w którym się spotykacie i może jakiś termin bliżej grudnia albo nawet grudzień bo u mnie praktycznie każdy weekend w listopadzie zajęty  :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na razie widzę, że temat spotkania się zaczął i skończył. Jak nie ma konkretów, to wiecie jak to jest. Co powiecie na spotkanie około 12 XII (piątek) bądź inny dzień w jego okolicach?

 

Pytanie numer dwa. Pytałem w swoim wątku z zapiskami, ale tam na pewno mniej osób zagląda niż tu. Miałby ktoś ochotę złożyć się na wielką paczkę kapsli (około 10k sztuk)? Najlepiej 4-5 osób, żeby nie było super drogo, a łatwo jest dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 XII to akurat sobota. Mnie piątek średnio pasuje, raczej wolałbym jak za poprzednich razów czwartek, aczkolwiek spróbuję się dopasować. Na kapsle ewentualnie bym się pisał, co prawda zostało mi jeszcze 300 sztuk, ale co to jest :) Oczywiście pozostaje kwestia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.