Jump to content
malymiki

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00

Recommended Posts

Wracając do domu widziałem ruch w sklepie, ale było już po 22:00 więc właśnie zamykali, ale fajnie że jest :) No i trzeba by pomyśleć o depozycie. W Krakowie ostatnio ograniczali ich liczbę, bo mieli 6 sklepów z depozytami, a u nas... Żeby chociaż jeden.

Na tą chwilę, licząc ze mną i nie tylko ludzi z piwo.org chęć uczestnictwa w spotkaniu wyraziło 8-9 osób. Może nie wszyscy również się wypowiedzieli, w każdym razie najważniejsze są chęci, jak to mówią.

Skoro tak, to pozwolę sobie zaproponować już bardziej konkretny termin tj. 5 grudnia (piątek) godzinę gdzieś około 19:00 w pubie Piwoteka Narodowa. Jeśli nie spotkam się ze zdecydowanym sprzeciwem postaram się zarezerwować stolik dla nas w okolicach weekendu.

Moim skromnym zdaniem, termin b. dobry ale to chyba będzie problem żeby zarezerwować stolik na piątek i o 19.00. Z weekendu to chyba tylko niedziela wchodzi w rachubę :/

W razie czego mam w Piwotece pewne układy, więc postaram się z nich skorzystać. ;)

Mało tego, ostatnio jak byliśmy w Eclipsie, to nie dość, że weekend, to długi i nie dość, że długi to jeszcze pub quiz był. ;)

Zarezerwowałem stolik w Piwotece Narodowej na godzinę 19:00 w piątek 5 grudnia. Weźcie ze sobą jakieś dodatkowe piwa - żeby coś obsłudze zostawić po spotkaniu.

Edited by Cichus

Też bym się pojawił ale nie dam rady :(

W domowym browarku tylko stout dojrzewa także nawet gdyby się udało na moment wpaść to nie zaszaleję z dostawą ;)

Dla 10 osób. Mniej, więcej tylu nas wychodzi.

Ja przyjdę tradycyjnie z Żoną i jeszcze zaprosiłem kolegę, który warzy chyba od 3 lat i długo myślał, że jest jedyny w Łodzi :) Tak że prawie pół stolika dla nas ;)