Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwarzyłem przedwczoraj pierwsze piwo od dwóch tygodni. ;) Wpadaj, najważniejsze w takim spotkaniu to spotkać się i pogadać, a pić z reguły i tak jest co.

 

Co do terminu miałem na myśli piątek 11 XII i bym przy nim pozostał. Miejsce spotkania bardziej mnie zastanawia. "Z Innej Beczki?"

 

Edit

Byłbym zapomniał. Ja na wymianę gęstwą jestem chętny. Mogę mieć Wyeast 3725.

Edytowane przez Cichus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatnio miałem przyjemność rozmawiać z Lodzermenschem i padła luźna propozycja spotkania. Jak tak na szybko podliczyłem ostatnie spotkanie w gronie piwowarów zrzeszonych wokół tego forum miało miejsce (sic!) 3 lata temu. Trochę musiało się pozmieniać, nabyliśmy sporo nowych doświadczeń, oczywiście uwarzyliśmy nowe piwa. 

 

Tak sobie myślałem, że grudzień to dobry miesiąc na takie spotkania - większość osób zaczęła już sezon, jakieś piwa są już w butelkach (niemożliwość wyłgania się "nie mam piwa, to się nie spotkam, bo się wstydzę" [rzecz jasna jak ktoś swojego piwa nie ma i tak chętnie przyjmiemy]), wieczory są już długie i sprzyjają siedzeniu w pubach, a sam termin jest na tyle odległy, żeby każdy mógł jakoś się zorganizować. 

 

Moja pierwotna propozycja to piątek 8 XII. Pamiętajcie, że to tylko propozycja i każdy może coś odpowiedniego dla siebie zaproponować.

 

Inb4 ŁOT PSPD organizują swoje spotkania w mniej więcej ostatnie niedziele - tak wiem, ale jakbym chciał się spotkać w tamtym gronie, to się pewnie wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli ktoś z Was jest chętny na spotkanie w gronie piwowarów zapraszamy na spotkania PSPD.

Najbliższe odbędzie się w tą niedzielę tj. 17 grudnia w Piwotece, zbieramy się ok 15.

Zapraszamy wszystkich piwowarów, członkostwo w PSPD nie jest wymaga.

Na spotkanie można również przynieść własne piwa.

 

Spotkania odbywają się regularnie raz w miesiącu.

Informacja zawsze znajdzie się na stronie
https://web.facebook.com/pspdlodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre piwa w dobrym towarzystwie także również zapraszam.

Temat spotkań z forum umarł jakiś czas temu więc zacząłem chodzić na spotkania PSPD. Regularnie pojawia się kilka osób spoza stowarzyszenia (w tym ja). Zazwyczaj jest ok 6-10 osób, także w sam raz na degustację ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.