Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że dla przyzwoitości jedno piwko od Piwoteki należałoby zakupić, a potem korzystać ze szkła. A rozumiem, że to "z butelki" to był żart :)

Oczywiście że to z butelką to był żart :smilies:

Byłem ciekaw jak wygląda na takim spotkaniu sprawa logistyczna szkła.

 

A że zakup jakiś trzeba realizować to moim zdaniem "samo przez się" jest jasne raczej. :)

Zawsze coś ciekawego na kranie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod wypowiedzia Binia: swietne spotkanie, kilka swietnych piw, kilka mniej swietnych piw, do tego niezapomniany berliner weisse ;)

Mysle, ze warto pomyslec o takich cyklicznych spotkaniach. Przepraszam, ze nic wczoraj nie przynioslem - udalo mi sie wysepic stouta od Binia i IRA od Krzyska za co jeszcze raz dziekuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super! :smilies::beer:

 

Oby więcej takich spotkań! Następne moglibyśmy zorganizować w Eclipse. Byliśmy tam wczoraj i powiem, że mieli świetne piwka. Dostałam też nr kontaktowy i wyrażone zostały chęci udostępnienia nam kawałka sali na takich samych zasadach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy również za udane spotkanie.

Jeśli tylko terminy będą pasowały zapowiadamy się też na następne :D

 

PS. Tylko mnie dziś głowa nieco boli? :smilies:

Do degustacji i próbowania było więcej niż przepuszczałem... nie sposób nie spróbować takiego zacnego zestawu... no i dziś odpokutować nieco muszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr, wiar, ciśnienie spada, to i głowa musi boleć ;) A spotkanie udane i sympatyczne, piwka w większości dobre i bardzo dobre. Myślę, że po nowym roku trzeba organizować się na następne - może rzeczywiście w Eclipse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bardzo fajnie i inspirująco :) A i o dziwo głowa rano nie bolała :D Zdecydowanie trzeba się częściej organizować. Mi jakoś Eclipse do gustu nie przypadł, ale miejsce, rzecz drugorzędna, ważniejsi ludzie i materiał do degustacji ;) Tylko tak zaraz po nowym roku to ja nic nowego nie będę miała do degustacji, bo mój Stout to chyba na Wielkanoc dopiero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam plan wpaść do Piwoteki na warsztaty. Co mi z planu wyjdzie to się okaże, bo póki co nie mam żadnego towarzystwa, a obawiam się, że samej mi się totalnie nie będzie chciało iść ;)

 

A 9.01 zupełnie odpadam, nie dość, że nie mogę przyjść to zupełnie nie mam nic nowego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że średnio nam się klei inicjatywa ;)

 

W takim razie zaproponuję inny termin, może... 30.01.2014 ?

 

W sumie najbardziej zależało mi na samym spotkaniu, ale jak teraz podliczyłam, na 30-tego miałabym cztery piwa (milk stout, IPA, Creme Ale, Black IPA) a tak to bym miała tylko dwa ;)

Edytowane przez MimiMaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.