Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jak byłem w kwietniu to opowiadali o warzeniu piwa i była degustacja ich 'firmowych' (tzn. uwarzonych przez biowinowców) piw, ale przede wszystkim win, nalewek i innych wyrobów :)

Kto co ma to przynosi i się chwali. Niektóre wyroby niczego sobie. Oczywiście jest wymiana receptur i doświadczeń.

Jak zacznie przychodzić więcej piwowarów to będzie więcej piw do degustowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz mnie jeden, zdaję się Agrcom :) Później doszło 2 znajomych Agrcoma niezrzeszonych na piwo.org co prawda ale pojecie o piwkach mieli. Ponoc (wczesniej jeszcze na żadnym spotkaniu nie bylem) takiej frekfencji jeszcze nie było :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to może jakoś w pażdzierniku? Może znajdziemy jakiś termin, który pasuje większej liczbie osób?

Może okolice 10? Swoją drogą, ja od października będę mógł praktycznie codziennie w godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym chętny na spotkanie tylko nie mam pojęcia czy dałbym radę przyjechać do Łodzi. Tak że ustalcie termin, a ja postaram się wpasć :)

 

Ale lepiej by było troszkę poźniej, 29 września jest to spotkanie PSPD, może lepsza byłaby końcówka piździernika.

Edytowane przez nikiboom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co robimy? Spotykamy się na spotkaniu rozłamowym w przyszłym tygodniu, czy na kongresie zjednoczeniowym w terminie który zapodał kolega piwoszarnia ;)

 

oczywiście żartuje ,żeby się czasem nikt nie obraził.

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szkoda że wcześniej śledziłem piwo.org tylko w tematach "technicznych" bo pewnie bym się parę razy pojawił i przyniósł jakieś próbki :)

organizujecie coś w najbliższym czasie? mam parę butelek przegazowanego, ale całkiem niezłego dry stouta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się spotkać tylko myślę, że to nie byłby przyszły tydzień tylko za jakies 2-3 tygodnie żeby do wszystkich dotrzeć i żeby można było sobie coś przełożyć czy coś żeby przyjść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu nie ma problemu, dopasuje się

Widzę Asia że już 4 warki masz na koncie, brawo.

Chętnie posłucham wrażeń z piewrszego warzenia :)

A jutro planuję Witbiera uwarzyć :) Wciągnęło mnie jak nic :D I chętnie się wrażeniami pochwalę i przyniosę coś do oceny.

Jak dla mnie to w tygodniu generalnie jestem za, ale wolałabym raczej przed 20-tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie ktoś z Was na wycieczce "szlakami łódzkich browarów" w niedzielę? Wtedy można, po samej wycieczce się spotkać.

A będzie ktoś z Was na wycieczce "szlakami łódzkich browarów" w niedzielę? Wtedy można, po samej wycieczce się spotkać.

A gdzie jest organizowana ta wycieczka szlakami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek o godzinie 14 w parku andrzeja struga na bałutach, to chyba ten park przy dawnym browarze na sędziowskiej który niedawno zburzyli i postawili apartamentowiec, na osłodę zostawili budynek czy ścianę słodowni z takim chrakterystycznym ceglanym łukiem. Koszt 10 zyla bilety do nabycia w piwotece.

Edytowane przez radekw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.