Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.piwo.org/...odzi-28092013r/

 

Wybiera się ktoś ze stałej ekipy? :)

I z konkursem nas wyprzedzili, co w sumie można było przewidzieć ;)

Przepraszam, że się wtrącam ale tu nie ma "my" albo "oni". Tu nikt nikogo w niczym nie wyprzedził bo to też nie wyścig. Nie ma jeszcze oddziału terenowego PSPD nie ma też żadnego konkursu PSPD. O to w tym wszystkim chodzi, że jeżeli są piwowarzy w łódzkiem, którzy są lub chcieliby być zrzeszeni w Stowarzyszeniu to jest okazja do spotkania i porozmawiania o ewentualnym założeniu oddziału terenowego i ewentualnym zorganizowaniu konkursu piw domowych. Więc mam nadzieję - do zobaczenia.

Edytowane przez xborsuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten konkurs to bardziej w formie żartu, bo temat ten był poruszany co spotkanie i co spotkanie upadał :)

 

No właśnie tylko, że spotkanie jest tylko dla członków (obecnych bądź przyszłych) PSPD, a z tego co pamiętam na wcześniejszych spotkaniach nie było nikogo, kto w PSPD byłby zrzeszony (o ilę pamięć mnie nie myli) stąd pytanie czy ktoś się wybiera.

 

 

A swoją drogą, jakiś panel degustacyjny byśmy znów urządzili? :)

Edytowane przez nikiboom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na spotkanie może przyjść każdy. Bez względu czy jest lub chce być członkiem PSPD. Chociażby z tego powodu, że jest szansa na zorganizowanie konkursu piw domowych - a tutaj każda rada, pomysł czy pomoc się przydadzą. Więc ograniczeń żadnych nie ma. Panel degustacyjny przy okazji "sam" się zorganizuje ;) A może ktoś w trakcie spotkania stwierdzi, że jednak fajnie by było należeć do Stowarzyszenia - chociażby po to to żeby co kwartał znajdować w skrzynce najnowszy numer "Piwowara"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wpadnę, ale za wcześnie żeby się deklarować.

 

A tak na serio co Wy na to, żeby zrobić jakieś spotkanko jeszcze przed tym, może dało by radę zamiast się kisić w barze to gdzieś na powietrzu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym się chętnie na jakimś spotkaniu zjawiła, zwłaszcza, że tym razem mogę już nie z pustymi rękami :D A jakby było początkiem września to może coś jeszcze zdążę wyprodukować, a mam w planie Witbiera więc jest szansa, że zdążyłby być zdatny do picia.

 

Na spotkanie PSPD też bym się wybrała, tak z ciekawości, posłuchać, zobaczyć, tylko niestety akurat wtedy wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, a okazało się, że mam 5.09 imprezę firmową na której wypada być. W planie w godzinach 18-22. Spróbuję wpaść jakoś mocno spóźniona, ale nie wiem czy się uda, zależy jak się impreza rozwinie. Mam nadzieję, że uda mi się pojawić, chciałam usłyszeć wasze zdanie o moich piwkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się pojawił na jakimś spotkaniu ale niestety ten czwartek mnie też niezbyt pasuje :/

 

P.S. Dla zainteresowanych: w piątek 6 września o godz. 17 jest spotkanie w Biowinie, byłem co prawda tylko raz, chyba w kwietniu ale degustacja była całkiem owocna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.