Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czy mogłabym wpaść się z Wami przywitać?

Póki co nie mam czym się pochwalić ;) dlatego o ile to możliwe chciałabym chociaż posłuchać o warzeniu piwa.

 

miłego weekendu :)

Aga

 

Agnieszka, musisz być, zrobimy z Ciebie znaną łódzką piwowarkę, :) do zobaczenia w środę. No chyba że wpadnę wcześniej na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dopiero chcę zacząć swoją przygodę z warzeniem, czy mogłabym też przyjść i posłuchać waszych rad na temat warzenia? Chętnie się dowiem od czego najlepiej zacząć i jak się za to zabrać tak by efekty wyszły jak najfajniejsze? Obiecuję, że jak już coś uważę, to na pewno się pochwalę! :D

 

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak mówicie że można wpaść bez swojego piwka to i ja wpadne na troszke, na warsztaty :D

a że tak sie zapytam jakiś znak rozpoznawczy ? ;)

Edytowane przez MlodyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że tak sie zapytam jakiś znak rozpoznawczy

Mamy stolik z rezerwacją na koło 10 osób w "zatoczce" na prawo od baru, żadnych cech szczególnych nie mamy.

 

 

Mnie nie będzie niestety :/ W fabryce siedzę..

Szkoda!

 

Jestem w Łodzi, jeśli tylko będę miał z kim zostawić młodego, to wpadne!

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było super! :D

Bardzo dziękuję za możliwość spędzenia z Wami czasu i spróbowania Waszych pyszności. :beer:

Teraz już nie pozostaje mi nic innego jak podjąć wyzwanie by móc Was później poczęstować ;) bo gorsze od codera wyjść mi nie może... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super! :)

Dzięki za wszystkie wskazówki i przepyszne piwka! Mój zapał do warzenia został maksymalnie podkręcony! Nie moge się doczekać aż sama coś uwarzę!

 

A może ktoś planuje niedługo jakieś warzenie i nie miałby nic przeciwko podlądaniu go przy pracy i odpowiadaniu na moje (może czasem dziwne :D ) pytania? Bo chętnie bym zobaczyła jak wszystko wygląda w praktyce zanim skompletuję sprzęt i surowce i zabiorę się za swoją pierwszą warkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce jeszcze raz za tydzień tylko w piątek albo sobote bo strasznie chciałem zostać dłużej a nie mogłem niestety, ale piwka cudowne zwłaszcza wedzone/dymione pszeniczak oj mógł bym pic te piwka hektolitrami :D naprawde było wspaniale, teraz tylko zostało mi to aby poszukac jeszcze kilku osób które by chciały warzyć a nie mają warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja się chyba wybiorę, chociaż nie wiem czy mogę się zaliczyć do "stałej ekipy" :) Ale jaka godzina umieszczenia posta... Nasz Kolega z Piwoszarni w tych upałach przełączył się chyba na tryb nocny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.