Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę nieco temat :)

Wysłałem wiadomości do wszystkich piwowarów z okolicy, którzy nie zagłosowali w ankiecie, a oznaczyli swoją lokalizację na mapie.

Niestety nic do nadającego się do wypicia na spotkanie mieć nie będę :/

Myślę, że można by także obgadać kwestię organizacji imprezy, której temat poruszyliśmy na ostatnim spotkaniu.

 

Wszystkich którzy nie wcześniej nie byli, a mają ochotę, ale się wahają serdecznie zapraszam. Atmosfera jest przesympatyczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt pięknych,radosnychi cieplutkich na przekór pogodzie życze wszystkim.

Dołączam się do życzeń i nawzajem.

 

PS. Na początku przyszłego tygodnia składam zamówienie w TB więc jeśli ktoś potrzebuje coś małego gabarytowo to mogę dorzucić do zamówienia i podrzucić na spotkanie.

a propos może ktoś reflektuje na wspólne zamówienie ze sklepu Alepiwo?...chciałbym zamówić ten przezroczysty fermentor ale koszt fermentora będzie taki jak przesyłki więc średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos może ktoś reflektuje na wspólne zamówienie ze sklepu Alepiwo?...chciałbym zamówić ten przezroczysty fermentor ale koszt fermentora będzie taki jak przesyłki więc średnio

 

Z chęcią przyłączę się do zamówienia też bym zakupił ten fermentator , może ktoś jeszcze reflektuje na zakup w tym sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ja z innej beczki: macie gdzieś w Łodzi jakąś sprawdzoną stację diagnostyczną / mechanika? Mam do sprawdzenia samochód przed zakupem (w Łodzi właśnie).

Edytowane przez Swiaderny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda :) Sprawa dość pilna, bo jadę jutro wstępnie oglądać. W ostatniej chwili znalazłem ofertę.

PS. Traktorowa to dość blisko umówionego miejsca :)

Edytowane przez Swiaderny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy wśród łódzkich piwowarów znalazła by się grupa chętna do przeprowadzenia cyklicznych małych szkoleń, tudzież pokazów warzenia? Jedna z firm z naszej branży skierowała takie pytanie do mnie. Jeżeli tak, proszę o PW - prześlę szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy wśród łódzkich piwowarów znalazła by się grupa chętna do przeprowadzenia cyklicznych małych szkoleń, tudzież pokazów warzenia? Jedna z firm z naszej branży skierowała takie pytanie do mnie. Jeżeli tak, proszę o PW - prześlę szczegóły.

 

Sam bym sie nie odważył, ale jakby koledzy pomogli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.