Skocz do zawartości

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów - 30.01.2014 godzina 18:00


malymiki

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Marek Puta z Piwoteki zarezerwował nam właśnie stolik w 'Black Hole', czyli wnęce po prawej, patrząc w stronę baru.

 

Spotkanie łódzkiej grupy piwowarów odbędzie się w Piwotece Narodowej w środę 13 lutego o godzinie 17:00 !!

 

Cieszę się niezmiernie, że w końcu będę mógł się z Wami poznać :)

Przekażcie wieści dalej!

Pozdro, Kuba

 

ps. Rezerwacja jest na około 10 osób, jeśli będzie nas więcej to na pewno sobie jakoś poradzimy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jak będziecie brać piwa do degustcji to weźcie też z jedno żeby zostawić w piwotece dla właścicieli. Ostatnio parę zostawiliśmy i myśle, że i tym razem przydałby się taki miły gest.

Do zobaczenia w środę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę mógł się pojawić na spotkaniu (pracuję do 22).

Kurczę, szkoda.

Trzeba było mówić, że środa Ci zupełnie nie pasuje, a daleko masz, może na jakąś godzinkę byś wpadł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wyrwać z pacy wcześniej i być na 17-tą, choć najbardziej prawdopodobne, że dotrę dopiero na 18-tą. Próbowałem dziś moje piwko i na razie średnio nadaje się do degustacji, jeszcze parę dni zostało więc mam nadzieję, że będzie w miarę pijalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, degustacje i oceny piwa:) Tak mnie wczoraj sen zmógł, że ledwo do łóżka dotarłem:)

I o dziwo dziś głowa prawie nie boli.

Darek, Tomek jak wypijecie piwko ode mnie to dajcie znak co w nim jest nie tak :)

Do następnego razu! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie robimy jakieś wstępne założenia do konkursiku o którym rozmawialiśmy?

kategoria piwa: "wiosenne" ??

termin: ?? (tak aby poleżało trochę w butelkach) - ktoś w ogóle musi pogadać z Piwoteką

kategoria konkursu: konsumencki ??

Edytowane przez jogo3333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kategoria myślę, że właśnie open, czyli piwa wiosenno-letnie, także ze względu na termin. Chyba coś o maju gadaliśmy.

Kuba coś już się z Piwoteką kontaktował.

 

Super trzeba coś robić pozytywnego w tym mieście.

Piwko smakowało moim kobietom,choć mogło by być ciut słodrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od ostatniego naszego spotkania minął już prawie miesiąc, może by znów zorganizować jakiś panel degustacyjno-dyskusyjny.

Wstępnie proponował bym to samo miejsce co zwykle, a data jeszcze do ustalenia ale myślę, że jakiś drugi tydzień kwietnia.

Lepiej wcześniej ustalić żeby jak najwięcej osób mogło przyjść :)

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za tyle że nic nowego nie udało mi się uwarzyć od ostatniego razu...na szczęście są jeszcze jakieś zapasy...myślę że jeśli dojdzie spotkanie do skutku to powinniśmy jakieś decyzję co do tego konkursu podjąć bo powoli z piwa wiosennego robi nam się letnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.