Skocz do zawartości

[Praca] Poszukiwany redaktor do pracy w portalu piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piwowarską brać!

Jakiś czas temu już o tym informowałem, ale dziś konkrety.

 

Nadszedł taki pozytywny moment w rozwoju portalu, w którym rozpoczynam poszukiwanie redaktora do pracy przy głównej stronie piwo.org. Pierwszy kwartał 2013 to okres w którym chciałbym przekształcić to miejsce w centrum informacji o tym co się dzieje w polskim i zagranicznym piwowarstwie, a do tego potrzebuję rzecz jasna solidnego wsparcia.

 

Oferta jest w pełni komercyjna, więc przejdźmy do szczegółów.

 

Kogo szukam, czyli pewne wymagania:

  • znajomość podstawowych procesów piwowarskich, minimum kilka warek na koncie na bazie słodów. Innym słowy - piwowar domowy/rzemieślniczy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do swobodnego poruszania się po stronach anglojęzycznych oraz ew. sensowne przetłumaczenie krótkiego tekstu.
  • znajomość popularnych socjalmediów.
  • ortografia na poziomie expert. (lub przeglądarka internetowa ze słownikiem ;) ). Stylistyka na poziomie master. ;)
  • znajomość podstaw formatowania tekstu (wymagam rozróżniania bold od italic), minimalna znajomość html (w razie czego doszkolę online)

W praktyce - siedzisz pół albo i cały dzień na wszelakich stronach/forach/blogach piwowarskich, fejsbók je Ci z ręki, a IBU przeliczasz w pamięci, to zapewne właśnie Ty.

 

Co oferuję, czyli konkrety bez ściemniania:

  • Wynagrodzenie w formie pieniężnej, które rzecz jasna nie spowoduje możliwości kupna Maserati (jeszcze), ale na pewno hobby stanie się jeszcze przyjemniejsze.
  • Zasady współpracy w pełni sformalizowane umową.
  • Wspólne wyjazdy w przypadku potrzeby relacji z imprez piwnych/piwowarskich.
  • Rozpoczęcie współpracy od stycznia 2013 roku.

Szersze szczegóły prześlę po kontakcie mailowym

 

Rekrutacja ważna do 15 grudnia 2012 z ewentualnym przedłużeniem.

 

Chęć przystąpienia do teamu proszę zgłaszać na adres elroy@piwo.org

 

Jeżeli coś jest nie jasne, nie napisałem, albo wymaga rozszerzenia to atakujcie śmiało w tym wątku.

 

Post został wypromowany jako artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już 13 zgłoszeń - nie spodziewałem się aż takiego odzewu ! :) Czas zgłoszeń pozostaje ten sam, czyli do 15 grudnia i nie będzie przedłużany.

W tym też okresie będę odpisywał na wszystkie maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.