Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu


Marusia

Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?

    • Druga połowa stycznia
    • Pierwsza połowa lutego
    • Druga połowa lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Było nudno, piwa były niedobre - albo aldehyd, albo kanaliza, albo aceton, mydło się też zdarzało. Beznadzieja! ;-)

My ze Slavem rano pognaliśmy na pociąg, zatem sorry, że się nie pożegnaliśmy.

Poszukiwania odpowiedzialnego za usunięcie Slavoyowego pendriva z dziurki w sprzęcie odwołane - ktokolwiek by go nie wyjął, położył go pod sprzętem i dziś się maleństwo tamże upchane znalazło.

Jak obrobię foty i na dobre wytrzeźwieję, to małą relację na Cerevisia.pl zamieszczę. Kto ma fajne foty z piątku - proszę o podesłanie mailem do mnie: agnieszka @ cerevisia.pl. No i mam nadzieję, że wszyscy fotografowie umieszczą gdzieś do obejrzenia swoje dzieła :)

post-108-0-29428900-1359909604_thumb.jpg

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za niesamowitą imprezę. Poznałem w końcu osobiście wielu z Was, popróbowałem wielu mniej lub bardziej intrygujących piw, a nawet udało mi się kilka osób poczęstować moim wynalazkiem i podobnoż pijalne było ;-)

 

Szczególne podziękowania dla:

Marusi - za organizację niesamowitej imprezy;

Tieroo - za udostępnienie miejsca w samochodzie;

Słodowni Strzegom - za ciekawą wycieczkę i miły gest w postaci podarunków;

Raczkowi i Fidelowi - za klimat w pokoju i poza nim :-)

Edytowane przez Winger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za niesamowitą imprezę. Poznałem w końcu osobiście wielu z Was, popróbowałem wielu mniej lub bardziej intrygujących piw, a nawet udało mi się kilka osób poczęstować moim wynalazkiem i podobnoż pijalne było ;-)

 

Szczególne podziękowania dla:

Marusi - za organizację niesamowitej imprezy;

Tieroo - za udostępnienie miejsca w samochodzie;

Słodowni Strzegom - za ciekawą wycieczkę i miły gest w postaci podarunków.

 

A chłopakom z pokoju SPA ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.

 

Impreza była mało nudna. Dużo mocnego piwa, tylko Leona i Leszcz stanęli na wysokości zadania i przywiezli coś lekkiego do picia. Reszta to mózgotrzepy, ze szczególnym uwzględnieniem józkowego biere de garde. To nie była impreza dla starszych państwa. ;)

 

W niedzielę Volvo dostało 2 nowe kapcie i 2 godziny + 500 zł później wracałem już z Wałbrzycha do domu.

 

Podziękowania za organizację i za towarzystwo, na kolejną imprezę znowu przywiozę coś do picia dla starszych państwa. Polecam się na przyszłość, a ci, którzy nie chcieli wziąć ode mnie tego kega z mildem niech żałują, był co najmniej dobry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcająca ta fota w galerii :D

Moja IPA może lekka nie była, ale na pewno bardziej sesyjna, od Józkowego tripla.

 

p.s.

Wiesz co Zgoda, z tego wyjazdu wynika, że Ty musisz zmienić tablic rejestracyjne, a ja chyba twarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za towarzystwo, wszystkim obecnym w Strzegomiu i temu jednemu nieobecnemu, za skrupulatny nadzór telefoniczny czy aby żyjemy?

Josefikowa "sala samobójców" to majstersztyk - chcesz się zabić przed? Proszę bardzo. Chcesz się dobić po? Nie ma sprawy, zapraszamy!!

 

Specjalne podziękowanie dla Banity za poranny tekst: Ile Ty masz lat, bo tak strasznie wyglądasz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie, a dwie beczki osuszone, Dla ciekawskich tripel "ziemniaczany" miał około 9,3% a bier de garde można do sesyjnego zaliczyć bo tylko ok. 8,2% ;)

 

Dziękuję za udane /organizacyjnie i towarzysko/ spotkanie. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie narzeka, to tylko stwierdzenie faktu, przy 8,2% to już ciężko mówić o sesyjności trunku. Nie zmienia to faktu, że piwa były super i dla tego poszły obie beczki. Dla odmiany u mnie zostało 4l IPA w kegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie narzeka, to tylko stwierdzenie faktu, przy 8,2% to już ciężko mówić o sesyjności trunku. Nie zmienia to faktu, że piwa były super i dla tego poszły obie beczki. Dla odmiany u mnie zostało 4l IPA w kegu.

Sesja sesji nierówna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu miałem reset po sesyjnym belgu ;) Pamiętam że poszedłem do tej sali samobójców ale powrotu już nie pamiętam, gdyby nie fidel to w butach bym spał

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i mnie wypada podziękować wszystkim za moc wrażeń, ciężko się było dobudzić na wycieczkę do słodowni ale dało jakoś radę :D Nie ma co narzekać było super :) Całe szczęście mało kwasów, a więcej mocarzy było choć i mnie się zdarzyła apteka w piwie. Udało już mi się dojść do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek, z Wami nudzić się nie sposób :D

Dzięki również za miłe spotkanie! Mam nadzieję, że podobało Wam się w Strzegomiu i mimo, że niektórzy z Was będą mieli może złe wspomnienia (przebite opony, zaginione pendrive'y) i tak kiedyś spotkamy się tu jeszcze raz :beer: .

Szczególne podziękowania dla Marusi za organizację imprezy i wszystkim pozostałym, od których znowu dowiedziałem się wiele na temat piwa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powinienem podziękować...

Tak więc dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę, świetną imprezę i fajną wycieczkę po słodowni. Bardzo miłym gestem był podarunek, jaki nam słodownia sprawiła. Muszę też Undeathowi i Leszczowi podziękować za drożdże, (mimo, że witów, jednak nie spakowałem :/) Marusi, za zorganizowanie imprezy i tym co mnie zaprowadzili do pokoju dnia pierwszego. :D Zjazd był genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę podziękować za wspólne biesiadowanie :beer: Było bardzo wesoło.

my również dziękujemy głównemu tancerzowi :D

Zjazd był genialny.

Ja tam zjazdu nie miałem, za to kac mnie dogonił w niedzielny poranek :(

 

p.s.

@somek, jak tam twoja LP, bo moja wyglądała ciężko po tej orzechówce i cholera wie czym tam jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@somek, jak tam twoja LP, bo moja wyglądała ciężko po tej orzechówce i cholera wie czym tam jeszcze :P

Heh, po orzechówce to kacora nie miała.. szczerze powiedziawszy gorzej było po piwkach i drinku w MC ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie, bych zapomniołech. Foty proszę do galerii -> http://www.piwo.org/...w-w-strzegomiu/

 

Próbuje wrzucić zdjęcia ale coś chyba galeria jest zablokowana, nie mogę jej zaznaczyć w opcji dodawania zdjęć, może musisz coś odhaczyć. Mogę stworzyć nową ewentualnie galerię, a jutro postaram się wrzucić na jakiś serwer zdjęcia jako paczkę (net wolno mi chodzi więc to trochę potrwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie można niestety. Koncepcja galerii jest niestety nie koniecznie z naszej planety :ble:

 

Album globalny gdzie można dodawać zdjęcia

http://www.piwo.org/...e&category_id=7 (Proszę wybrać: Wybierz kategorię. Strzegom jest na dole listy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.