Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu


Marusia

Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?

    • Druga połowa stycznia
    • Pierwsza połowa lutego
    • Druga połowa lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w pracy pokrzyżowali mi troszkę plany na piątek. Do MC będziemy mogli przyjść się przywitać i zapoznać, ale niestety nie napić bo o 22:00 muszę być w pracy :( Miałem nadzieję na skosztowanie czegoś domowego :beer: Ostała mi się tylko 1 butelka z mojej pierwszej warki chętnie oddam\ zamienię się z kimś pod ocenę i świeży sweet stout, ale niestety dopiero tydzień w butelkach. Nie wiem co z niego wyszło więc nie będę Was lepiej narażał :(.

Aha i czy wiadomo już coś na temat godzin zwiedzania słodowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi grupami na zwiedzanie to albo zrobimy spontan, albo ustalimy to w MC jutro, dlatego nic nie pisałam.

 

Dobrze jak by ten spontan nie wypadł przed 12 bo po 10 w sobotę dopiero z Wrocławia wyjadę, także w MC za dużo nie ustalę, chociaż wydaję mi się że zbyt wielu miłośników wczesnego wstawania nie będzie ;) i zdążę dojechać- to taka moja mała uwaga.

Do zobaczenia :beer:

Edytowane przez danielson83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś reflektuje na 25 kg pilzneńskiego ze Strzegomia? Słód z jeczmienia z 2011 roku. Nie dam rady tego przerobić w tym sezonie a szkoda, żeby leżał do następnego. Słód leżakuje sobie w ciemnym, suchym i chłodnym pomieszczeniu w nierozpakowanym, oryginalnym worku ze słodowni. Kupiony koło listopada 2011. Odsprzedam taniej niż kupiłem w 2011 roku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bęc po imprezie. Dziecko właśnie mi wylądowało w szpitalu :(((

Co prawda będę na sekundkę w Strzegomiu jutro, ale muszę wrócić jeszcze w ten sam dzień.

 

Jest zatem moje miejsce w pokoju (z dodatkową atrakcją w postaci kolegi Zgody) do oddania za free (opłacone). Jeżeli komuś również tak nagle zmieniły się plany i może zając moje miejsce, to dajcie znać Marusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie :/

Wyrazy współczucia, bo impreza będzie fajna i pewnie drugiej takiej w Strzegomiu nie będzie. Wypijemy Wasze zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem dziecka Elroya. Co do Janusza, to nie wiem - w końcu sam się prosił uprawiając sport, zamiast jak normalny człowiek piwo pić na siedząco ;)

 

A dla reszty info na dziś: w hotelu podajecie swój nick przy odbiorze kluczy - nie imię i nazwisko. A w MC każdy po przybyciu melduje się u kierowniczki zamieszania, czyli mła po odbiór karneciku 10 zł do zużycia przy barze.

post-108-0-65192700-1359705519_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.