Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu


Marusia

Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?

    • Druga połowa stycznia
    • Pierwsza połowa lutego
    • Druga połowa lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

He he , ja tam do Ciebie nic nie mam ale pomny doświadczeń z innej imprezy wydaje mi się że to nie jest dobry pomysł.

 

Powiem bardziej dosadnie ......... nic tak nie przeszkadza jak szczekanie psa (kaca można zapić, śpiewającemu można dać w mordę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak czy siak moja droga na imprezę do Strzegomia przebiegnie przez Broumov w CZ.

Jeżeli ktoś z uczestników chciałby niefiltrowane Opaty to proszę o info.

Mogę też zamówić jakiegoś kega (15,30 albo 50ltr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał własny wyszynk, jak skończę swoje możesz się podłączyć.

 

Byle nie z belgijskim bo mnie w Toruniu twoje belgijskie zmasakrowało: )

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał własny wyszynk, jak skończę swoje możesz się podłączyć.

 

Byle nie z belgijskim bo mnie w Toruniu twoje belgijskie zmasakrowało: )

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Nie siej defetyzmu, mój scenariusz jest niezmienny jak u Hiczkoka, zaczynamy od trzęsienia ziemi potem napięcie narasta ...

aż do całkowitego rozluźnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel popieram, w trakcie grudniowego konkursu w Krakowie swoje premiery miały m.in. Dziadek Mróz i Saint No More, a że ja lubię wszystkiego po troszku spróbować to się po prostu załatwiłem pomimo picia z małych szklanek, pewnie niektórzy niezły ubaw ze mnie mieli, nie mam zamiaru czegoś takiego powtarzać :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ja lubię wszystkiego po troszku spróbować to się po prostu załatwiłem pomimo picia z małych szklanek, pewnie niektórzy niezły ubaw ze mnie mieli, nie mam zamiaru czegoś takiego powtarzać :ble:

 

Taaa, znam to i też tak mówię, że nie zamierzam powtarzać, ale koledzy "spróbuj tego" " a to piłaś?", "chyba ma jakąś wadę - czujesz?" "ale mam pysznego kwadrodubeltripla 25 blg - piłaś?" no i bądź tu mocny ;)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, znam to i też tak mówię, że nie zamierzam powtarzać, ale koledzy "spróbuj tego" " a to piłaś?", "chyba ma jakąś wadę - czujesz?" "ale mam pysznego kwadrodubeltripla 25 blg - piłaś?" no i bądź tu mocny

Po prostu ze mną się nie napijesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 (jedno) miejsce na trasie Warszawa - Strzegom - Warszawa. Wyjazd w piątek rano, ok. 9, powrót w niedzielę również rano. Bez możliwości zabrania większej ilości słodu za powrotem, niestety.

 

EDIT: wyjazd będzie wcześniej, chcę się wyrobić do Strzegomia na ok. 14:30.

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej bedzie ktoś mnie w stanie zabrać z Wrocławia do Strzegomia w okolicach 16-17? Niestety przydało by się miejsce w bagażniku tudzież na siedzeniu bo będę miał spora walizkę i plecak :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

Edytowane przez rosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bedzie ktoś mnie w stanie zabrać z Wrocławia do Strzegomia w okolicach 16-17? Niestety przydało by się miejsce w bagażniku tudzież na siedzeniu bo będę miał spora walizkę i plecak :)

Hej, my możmemy Cię wstępnie zabrać z Wrocka. Będziemy wyjeżdżać z Wrocka koło 16-17.. przewidywany czas podróży 50 minut ;] Miejsce w bagażniku albo na tylnej kanapie się znajdzie! Jeżeli jesteś zainteresowany pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.