Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie piwowarów w Strzegomiu


Marusia

Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z podanych terminów absolutnie Ci NIE pasuje?

    • Druga połowa stycznia
    • Pierwsza połowa lutego
    • Druga połowa lutego


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakładam, że wpisują się zainteresowani - o to prosiłam w pierwszym poście.

 

No ja myślałem że chodzi o zaznaczanie w ankiecie terminów które nie pasują, a że mi pasuje wszystko, to nie wypełniałem, bo i się nie da bez zaznaczenia żadnej opcji.

Ja się bądź co bądź wstępnie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, do de tę ankietę zrobiłam. Nic to - za dni parę będzie osobny temat, już z jakimś terminem i będą zapisy. Ale najpierw muszę obadać noclegi, żeby kota w worku nie oferować, bo wersja "jakoś to będzie" to nie dla mnie :)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście niecierpliwi, już na b.bizie też pytania :) Po prostu nie miałam jeszcze czasu osobiście obadać bazy noclegowej. Obiecuję załatwić to w przyszłym tygodniu. Termin spotkania prawdopodobnie 2 połowa lutego, możemy jeszcze pożonglować weekendami: 16-17, czy 23-24.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z BP blisko nie jest. Też przestałam do Was jeździć ze względu na odległość, także, niestety - rozumiem :(

 

Linkuję temat z konkretami, bo jak na razie prawie nikt go nie przeczytał:

 

http://www.piwo.org/topic/8332-zimowe-spotkanie-piwowarow-w-strzegomiu-1-3-lutego-2013-konkrety/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być też chleb bez smalca, i coś bezmięsnego (jajka), czy muszę brać własną wałówkę?

Zaraz napiszę z prośbą o coś dla wegetarian. Jakieś sugestie? Prosiłam, żeby nie było sałatek jarzynowych, bo moim zdaniem to ostatnie danie, które się komponuje z jakimkolwiek piwem. Jajka z wysoko siarkowodorowym pilsem będą jak w sam raz ;) Zamiast chipsów też poproszę o jakieś mało słodkie ciasteczka, albo pierniczki - do części piw też będą pasować.

 

Może jeszcze kjakieś sugestie macie co do menu - podobno żarełko mają dobre i pani powiedziała, że "mogą zrobić wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli Fidel pojedzie to tez się pisze na ta imprezę..... Fajne będzie zobaczyć osoby które zna się z forum

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez raczek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli Fidel pojedzie to tez się pisze na ta imprezę..... Fajne będzie zobaczyć osoby które zna się z forum

 

To się zapisz tutaj:

http://www.piwo.org/topic/8332-zimowe-spotkanie-piwowarow-w-strzegomiu-1-3-lutego-2013-konkrety/#entry177736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba byś musiał do hotelu przedzwonić i się spytać :) a mi raczej nie będzie przeszkadzać zabrałbym i swojego mopsika ale nie chce mi się go pilnować wolę poimprezować ;P

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.