Skocz do zawartości

Przedpremierowy GCh


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera, jeśli można to tak nazwać odbyła się dziś 18:22, na styku stoiska piwnego i stoiska z alkoholem wystawiono parę pudełek, jedno otworzono, bez ceny, bez plakatu, bez informacji, gdzie te czasy kiedy Champion pojawiał się w "Almie"? Zainteresowanie nikłe.

 

Piwko otworzę, ocenię, ale biorąc pod uwagę jak nas traktuje grupa "Żywiec" (poczynając od shaker'a do poprzedniego Champion'a, na którego nadal czekam, czy kompletny brak odzewu w jakich sklepach jest ŻAPA), zbojkotuję jakiekolwiek publikowanie tegoż, już tak zrobiłem z ŻAPĄ, którą musiałem samemu znaleźć, zamówić i odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w Tesco w Opolu około godziny 16 i odmówiono mi sprzedaży GCh, z racji, że premiera jest o 18. Pani z Tesco nie uległa namowom, zapewnieniom, że wypije po 18, ani też nie dała się skorumpować :smilies: - a więc ode mnie w tym roku + dla Tesco. Pamiętam jakie akcje były rok temu - tym razem w kwestii daty premiery, był porządek. Nie zapomnę też szeroko otwartych oczu klientów, którzy szukali piwa na sobotni wieczór i słyszeli moją rozmowę z Panią. Zadziałała magia zakazanego owocu - gdyby w tym momencie Pani jednak przyniosła kartonik, to chyba połowa od razu została by sprzedana.

Ps. pojawiłem się w tym samym Tesco około godziny 18:30 i zgodnie z zapewnieniami, piwo było, choć słabo wyeksponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w czwartek 04 grudnia w TESCO w Aleksandrowie Łódzkim - przez przypadek. Nie chciało się nabić na kasie, ale pani zamiast tego nabiła mi Paulanera w tej samej cenie i poszło. Wypiłem tego samego dnia wieczorem - dobre :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.